امروز  سه شنبه,۱ اسفند ۱۳۹۶
۷پروژه عمرانی و خدماتی امروز در ماهنشان افتتاح شد+تصاویر
۱۶ بهمن ۱۳۹۶
. نظر . نظر

همزمان با پنجمین روز از ایام دهه فجر ۷ پروژه عمرانی و خدماتی در روستاهای تابعه دندی از شهر های ماهنشان با حضور امام جمعه دندی وفرماندار و جمعی از مسئولین ادارات افتتاح شد.

 

به گزارش شمیم ماهنشان،

*۵ واحد مسکونی برای مددجویان در ماهنشان افتتاح شد/ ۱۱ واحد مسکونی برای مدد جویان در سال جاری افتتاح می شود

مدیر کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان ماهنشان  اظهارداشت: ۱۱ واحد مسکونی امسال برای مدد جویان این شهرستان ساخته شده که از این تعداد ۵ واحد مسکونی امروز با حضور مسئولین همزمان باایام دهه فجر افتتاح شد.

محمدی در گفت و گو با خبرنگار شمیم ماهنشان  اظهارداشت: شش واحد مسکونی دیگر در اسفند ماه سال جاری در هفته نیکوکاری افتتاح خواهد شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان ماهنشان گفت: مجموع مساحت واحدهای مسکونی افتتاح شده امروز ۳۲۵ مترمربع بود که با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

محمدی اظهارداشت: ۵۰ میلیون تومان از این هزینه کردها از محل اعتبارات امدادی و حدود ۸۰ میلیون تومان از آورده های خیرین و ممدجو ها بود. وی افزود: در کل از سال ۷۴ تا به اکنون ۴۷۴ واحد مسکونی برای مدد جویان با اعتباری بالغ بر حدود ۳۲ میلیارد ریال ساخته شده است.

کلنگ زنی احداث زمین چمن مصنوعی فوتبال روستای قلعه جوق سیاه منصور توسط حجت الاسلام حسینی نسب امام جمعه شهر دندی و مهندس نوری فرماندار شهرستان ماهنشان امروز در پنجمین روز از دهه مبارک فجر انجام شد.

محمدرضا کاکایی رییس اداره ورزش و جوانان گفت: زمینی با مساحت ۲۵ در ۴۵ روستای قلعه جوق سیاه منصور از اعتبارات تملک و دارایی استان زنجان با تخصیص اعتبار اولیه ۱۰۰ میلیون تومان امروز کلنگ زنی شد.

وی افزود: مجری این طرح بنیاد مسکن با بهره برداری اداره کل استان زنجان است، که با افتتاح این زمین دو صدم سرانه ورزشی به جمع سرانه ورزشی شهرستان اضافه می شود.

جشن #انقلاب در پنجمین روز از دهه مبارک فجربا حضور امام جمعه دندی و فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان در مسجد روستای قلعه جوق سیاه منصور برگزارشد.

خانه بهداشت روستای کهریزبیک با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۸۲۸ میلیون ریال و با متراژ ۹۶ مترمربع امروز با حضور مسئولین نیز افتتاح شد.

انتهای پیام/

 

  کد مطلب: 35409  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar