امروز  شنبه,۲۸ بهمن ۱۳۹۶
۵۸ برنامه در هفته نیروی انتظامی در ماهنشان برگزار می شود
۱۵ مهر ۱۳۹۶
. نظر . نظر

فرمانده انتظامی شهرستان ماهنشان گفت: در هفته نیروی انتظامی بیش از ۵۸ برنامه در سطح شهرستان برگزار می‌شود.

 

هادی نوروزی با تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: در هفته نیروی انتظامی بیش از ۵۰ برنامه فرهنگی برگزار می‌شود که پیاده روی خانوادگی.صبحگاه مشترک، دیدار با امام جمعه شهرستان ماهنشان، دیدار با خانواده شهدا و غبارروبی مزار شهدا از مهمترین این برنامه‌ها است.

وی شعار امسال هفته نیروی انتظامی را “پلیس برای امنیت وامنیت برای همه” دانست و افزود: برنامه‌های گرامیداشت این هفته براساس زمانبندی انجام شده از ۱۴ مهر تا ۲۰ مهرماه در سطح شهرستان اجرایی می‌شود که در این زمینه تمهیدات لازم به کار گرفته شده است.

نوروزی ایجاد امنیت و آرامش در جامعه را از اولویت‌ها و برنامه‌های مهم نیروی انتظامی برشمرد و بیان کرد: در این زمینه پلیس با جدیت با مخلان نظم و امنیت عمومی در جامعه و متخلفان مجرم برخورد می کند و همکاری خوبی در این حوزه بین متولیان امر در شهرستان وجود دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان ماهنشان با تاکید بر مشارکت و همکاری هر چه بیشتر مردم با نیروی انتظامی افزود: در راستای پیشبرد امور و تقویت و ارتقای امنیت موجود در منطقه انتظار می‌رود مردم نیز همکاری لازم را داشته باشند چرا که این امر از مولفه‌های اصلی موفقیت پلیس در ماموریت‌های مختلف به شمار می‌رود.
هادی نوروزی با بیان اینکه هفته ناجا بهترین فرصت برای اطلاع‌رسانی و ارائه گزارش خدمات به مردم است، تصریح کرد: نیروی انتظامی وظیفه بسیار خطیری بر عهده دارد و مردم با دیدن نیروی انتظامی همیشه احساس امنیت و آرامش می‌کنند که باید برای تقویت این آرامش مردم نیز مشارکت لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/

  کد مطلب: 33796  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar