امروز  سه شنبه,۱ اسفند ۱۳۹۶
یکی از عوامل تداوم و ماندگاری انقلاب اسلامی، نقش محوری ولایت فقیه است
۱۳ بهمن ۱۳۹۶
. نظر . نظر

امام جمعه شهردندی گفت: یکی از عوامل تداوم و ماندگاری انقلاب اسلامی، نقش محوری ولایت فقیه است.

به گزارش شمیم ماهنشان،حجت الاسلام حسینی نسب امام جمعه شهر دندی در خطبه های نماز جمعه با توصیه خود و نمازگزاران جمعه به رعایت تقوا، اظهارداشت: شکر گزاری در برابر نعمت ها موجب، افزونی نعمت های الهی می شود.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی یکی از نعمت های خداوند بر ملت ایران است، با گرامیداشت دهه فجر و ورود انقلاب اسلامی به چهل سالگی، افزود: انقلاب اسلامی در این چهل سال مراحل دشواری را پشت سر گذاشته و اکنون به یک درخت تنومند و استوار تبدیل شده است.

خطیب جمعه دندی  به تشریح انواع دشمنی ها و توطئه ها در این چهل سال بر علیه انقلاب اسلامی پرداخت و با اشاره به عوامل تداوم انقلاب اسلامی، گفت: یکی از عوامل تداوم و ماندگاری انقلاب اسلامی، نقش محوری ولایت فقیه است که مایه قوت قلب و وحدت ملت و مایه ناامیدی دشمنان است.

حجت الاسلام حسینی نسب با اشاره به شخصیت مقام معظم رهبری، اظهارداشت: به اعتراف دوست و دشمن، رهبری ها و هدایت های مقام معظم رهبری کشتی انقلاب را از فتنه ها و بحران ها نجات داده است.

وی به نقش مردم در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: مردم انقلابی با همه مشکلات با تمام وجود در دوران مختلف از اصل نظام و انقلاب اسلامی و ولایت فقیه حمایت کرده اند که اغتشاشات اخیر یک نمونه کوچک از دفاع تمام قد ملت از نظام اسلامی است.

امام جمعه شهر دندی با بیان اینکه مردمی بودن از خصوصیات انقلاب اسلامی است و مردم صاحبان اصلی انقلاب هستند، گفت: در مردم سالاری دینی، مردم حق پرسشگری و مطالبه گری و مسئولان وظیفه پاسخگویی دارند و لذا دهه فجر بهترین فرصت برای تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی و عملکرد مسئولان است.

حجت الاسلام حسینی نسب با گرامیداشت ۱۹ بهمن سالروز اعلام همبستگی همافران نیروی هوایی ارتش با امام و انقلاب در سال ۵۷، اظهارداشت: اعلام همبستگی همافران نشانه شعور و ایمان ارتش قهرمان و نشانه عمل به موقع و بصیرت نیروی هوایی است.

وی با گرامیداشت روز ملی فناوری فضایی بعنوان یکی از دستاوردهای نظام اسلامی، افزود: حضور ایران در بین ۹ کشور دارای فناوری فضایی در جهان یک دستاورد مهم و روز اقتدار ملی است.

امام جمعه شهر دندی به دشمنی ها و توطئه های دشمنان بر علیه انقلاب اسلامی پرداخت و با اشاره به دشمنی های آمریکا با طرق مختلف و با اشاره به اظهارات ترامپ، گفت: آمریکا بعد از شکست از ایران در جنگ نیابتی، بدنبال پیاده کردن راهبرد دوم خود یعنی فشار بر ایران با همراهی سازمان ملل و اتحادیه اروپا است که الحمدالله شکست خورده است.

حجت الاسلام حسینی نسب اظهارداشت:  استقامت و پایداری بر اصول و آرمانهای انقلاب و پیگیری اهداف نظام اسلامی و انقلابی گری در سایه ولایت فقیه، باعث ماندگاری نظام اسلامی است.

وی با اشاره به سالروز تشکیل مجمع تشخیص مصلحت نظام در سال ۶۶ به فرمان امام خمینی(ره)، افزود: مجمع تشخیص مصلحت بعنوان بازوی مشورتی مقام معظم رهبری، باید مصلحت انقلاب را به عنوان بالاترین مصالح در تصمیمات خود در نظر بگیرد.

خطیب جمعه دندی با اشاره به اهمیت ازدواج در اسلام بعنوان سنت موکد و مستحب، گفت: البته در شرایطی ازدواج واجب می شود و لذا همه اعم از والدین، مؤمنان و دولت اسلامی باید زمینه ازدواج جوانان را فراهم کنند.

انتهای پیام/

  کد مطلب: 35314  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar