امروز  سه شنبه,۱ اسفند ۱۳۹۶
یادواره شهدا، آبروی محله در ماهنشان برگزار شد/وظیفه ما مبارزه با نفود فرهنگی و سیاسی دشمن است+تصاویر
۶ آبان ۱۳۹۵
. نظر . نظر

یادواره ” شهدا، آبروی محله” به یاد شهید جاویدالاثر رجبعلی بالایی با امام جمعه شهردندی، فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان و جمعی از مسئولین و بسیجیان برگزار شد.

 

به گزارش شمیم ماهنشان، امام جمعه دندی در این مراسم با اشاره به آیات و روایات به تشریح مقام شهید و شهادت پرداخت و گفت: شهدا زنده اند و نزد پروردگار غرق در نعمت های الهی هستند.

حجت الاسلام حسینی نسب  اظهارکرد: طبق روایات یکی از کسانی که در قیامت مقام شفاعت دارد شهید است که هفتاد نفر را شفاعت خواهد کرد.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم افزود: شهدا با نثار جان خود که خریدار آن خداوند متعال است یک معامله پرسود و بابرکتی با پروردگار کرده اند که بهای آن نجات از آتش جهنم و ورود به بهشت ابدی است.

امام جمعه دندی با بیان اینکه یکی از مطالبات مقام معظم رهبری انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن است، گفت: شهدا انقلابی ترین افراد هستند که با اهدا جان خود از نظام اسلامی دفاع کردند.

حجت الاسلام حسینی نسب با بیان اینکه یکی از پرکاربردترین واژه های مقام معظم رهبری ” نفوذ دشمن”  است، اظهارکرد:  الگوی ما در مبارزه با نفوذ دشمن، شهدا هستند و وظیفه ما مبارزه با نفود فرهنگی و سیاسی دشمن است.

وی با بیان اینکه این که دشمن به جنگ فرهنگی روی آورده است و جنگ نرم به مراتب مشکلتر از جنگ سخت است ، افزود: همه باید در حد توان در خانواده و جامعه دیگران را از نقشه دشمن آگاه کنند.

امام جمعه دندی به ایستادگی و مقاومت شهدا و رزمندگان اشاره کرد و گفت: با اینکه رژیم بعث تا بُن دندان مسلح بود اما شهدا و رزمندگان با دست خالی در مقابل دشمن ایستادند.

حجت الاسلام حسینی نسب با بیان اینکه آرامش و امنیت ما مدیون شهداست، اظهار کرد: این آرامش و امنیت در همه زمینه ها باید حفظ شود.

وی افزود: آنچه امروز آرامش و آسایش را از مردم خصوصا جوانان گرفته است مساله اشتغال و بیکاری است باید در این باره فکر اساسی شود.

امام جمعه دندی با بیان اینکه شعار اشتغال و رونق اقتصادی آن هم بعد از سه و نیم  سال معنایی جز شعار انتخاباتی ندارد گفت: اکنون زمان چیدن میوه است نه کاشتن درخت.

حجت الاسلام حسینی نسب برجام را یک نمونه دیگر از کارنامه مردودی آمریکا دانست و اظهار کرد: تجربه نشان داده هر وقت در مقابل دشمن ایستاده ایم دشمن عقب نشینی کرده است.

وی افزود: مناظره کاندیداهای آمریکا نشان می دهد آنها با اسلام انقلابی مخالفند که پرچمدار آن ایران اسلامی است و هیچ وقت با آن سازش نخواهند.

مادر شهید جاویدالاثر رجبعلی بالایی دراین مراسم تجلیل شد.

 

 

95863

95864

95865

95861

95842

 

انتهای پیام/

  کد مطلب: 28158  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar