امروز  دوشنبه,۲۸ اسفند ۱۳۹۶
کمیته فنی شهرستان ماهنشان تشکیل جلسه داد
۲۶ بهمن ۱۳۹۶
. نظر . نظر

جلسه کمیته فنی شهرستان ماه نشان باموضوع حمایت از توسعه وایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی بااستفاده ازمنابع صندوق توسعه ملی،به ریاست فرماندار ماهنشان برگزارشد.

جلسه کمیته فنی شهرستان ماه نشان در باب موضوع آیین نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی، با حضور  نوری فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین شهرستانی در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.
نوری فرماندار ماهنشان با اشاره به اینکه سهم اختصاص یافته شهرستان از طرح قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در مرحله اول مبلغ حدود ۱۰ میلیارد تومان می باشد ، اظهار داشت : این طرح فرصت مناسبی برای مردم عزیز شهرستان است تا در عرصه های مختلف صنعتی، کشاورزی ، خدماتی و… ایجاد اشتغال کنند.

وی افزود:  این مبلغ بسته به میزان تقاضای مردم شهرستان قابل افزایش است.
فرماندار شهرستان با بیان اینکه تا کنون ۳۴۹۳ طرح در دسته های مختلف در سامانه کارا ثبت نام شده، گفت : تمامی این طرح ها در اسرع وقت توسط دستگاه اجرایی ذیربط بررسی و پس از طی مراحل مورد نیاز نیز به کمیته فنی ارجاع خواهد شد تا مراحل پایانی خود را طی کند.

نوری در ادامه ضمن تاکید بر لزوم بررسی و نظارت دقیق بر طرح های ثبت نامی در سامانه کارا ، اظهار داشت:  تمامی جوانب باید مورد بررسی قرار گیرد تا افرادی که واجد شرایط هستند از این طرح استفاده کرده و این طرح نتیجه بخش باشد.

انتهای پیام/

صدای ماهنشان
https://telegram.me/sadayimahneshan

  کد مطلب: 35516  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar