امروز  سه شنبه,۱ اسفند ۱۳۹۶
چشمان نظاره‌گر تاریخ ۲۲ بهمن تماشایی ۹۶ را ثبت کرد
۲۲ بهمن ۱۳۹۶
. نظر . نظر

امام جمعه شهرستان ماهنشان گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال تماشایی و ولایی بود و سیلی محکمی در برابر بدخواهان این انقلاب بود که چشمان نظاره‌گر تاریخ این روز تماشایی را ثبت خواهد کرد.

به گزارش شمیم ماهنشان حجت الاسلام زاهدی پور امام جمعه شهرستان ماهنشان در پایان راهپیمایی ۲۲ بهمن به ایراد سخنرانی پرداخت و تأکید کرد:  ۲۲ بهمن امسال از چند جهت دارای اهمیت است چرا که اولاً مقارن با ایام فاطمیه (سلام الله علیها) بود و این از آن جهت اهمیت دارد که آن بانوی بزرگوار تمام عمر و زندگی خود را در دفاع از ولایت فدا کرد و مهمترین الگوی ولایت پذیری مردم ایران،  زندگی سیاسی، اعتقادی و اجتماعی آن بزرگوار بود و راهپیمایی امروز نوعی تجدید عهد با خاندان ولایت است.
وی با اشاره به بعد دیگر اهمیت این حضور و راهپمایی افزود: مردم ایران در حالی جشن چهل سالگی این انقلاب را گرفتند که این کشور به حدی از اقتدار رسیده است که هیچ حرکتی در خاورمیانه بدون توجه به این اقتدار مثال زدنی انجام نمی‌‌گیرد؛ به ویژه اینکه امروز ایران اسلامی توانسته است شجره خبیثه داعش را در دو  کشور اسلامی ایران و عراق به خاک بنشاند؛ این در حالی است که به تعبیر رهبر معظم انقلاب خواست مستکبران و به ویژه آمریکا چیز دیگری بود.
امام جمعه شهرستان ماهنشان گفت:  راهپیمایی امروز در حالی صورت می‌گیرد و این جشن پیروزی انقلاب برگزار میشود که دشمنان انقلاب و نظام اسلامی ایران به ویژه آمریکا از هیچ توطئه‌ای در طول چهل سال  برای سرنگونی آن دریغ نکرده‌اند و در این میان رئیس جمهور دیوانه اخیر آمریکا یعنی ترامپ، بیشترین خباثت و دشمنی آشکار را نسبت به ملت مظلوم و مقتدر ایران به ویژه به بهانه توافق هسته ای روا داشته است.
حجت الاسلام زاهدی پور با بیان اینکه این راهپیمایی در حالی صورت گرفت که با توجه به اعتشاشات اخیر، دشمنان بیشترین امید را نسبت به خالی بودن عرصه از حضور مردم بسته بودند، اظهارداشت: دشمنان به زعم و خیال باطل خود چند نفر اغتشاشگر را به حساب مردم ایران نوشته بودند؛ این در حالی است که امروز با دیدن حضور باشکوه مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن،  یأس و  ناامیدی ذلت بار را بر چهره نحس و پلیدشان خواهند دید.

وی افزود: در یک جمله باید گفت که امروز یکی از روزهای دیدنی ایران اسلامی است چرا که شور و شعور، بصیرت و انقلابیگری مبتنی بر مردم سالاری دینی  بود که مردم ایران از خود بروز دادند. امروز مردم ایران به ندای مردم ولی امر خود لبیک گفتند و به امر و فرمان مولایشان مصداق بنیان مرصوص قرآنی شدند و ثابت کردند که هر لحظه که بخواهند تماشایی‌ترین‌ها را رقم خواهند زد و امروز فقط یکی از روزهایی تماشایی ایران ولایی بود.
انتهای پیام/

  کد مطلب: 35508  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar