امروز  دوشنبه,۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
پوشش اسلامی عامل بازدارنده از انحرافات اخلاقی است/کتابهای کودکان و نوجوانان نقش عمده ای در پاسخگویی به نیاز آنهاست
۲۲ تیر ۱۳۹۶
. نظر . نظر

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ماهنشان گفت: پوشش اسلامی عامل بازدارنده از انحرافات اخلاقی است.

حجت‌الاسلام رحمانی در گفت و گو با خبرنگار شمیم ماهنشان  اظهارداشت : از فواید و آثار مهم حجاب در بُعد فردی، ایجاد آرامش روانی بین افراد جامعه است که این آرامش موجب رشد وتعالی آحاد جامعه می‌شود.
وی افزود: یکی از عوامل ایجاد آرامش روانی عدم تهییج و تحریک جنسی است؛ در مقابل،فقدان حجاب و آزادی معاشرت‎های بی‎بندوبار میان زن و مرد، به هیجان‎ها و التهاب‎های جنسی دامن زده و جامعه را دچار آشفتگی روحی و روانی می‌کند.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ماهنشان گفت: رعایت حجاب وعفاف موجب تحکیم بنیان خانواده، کارآیی نیروی انسانی و ارتقاء ارزش زن در جامعه می‌شود.

حجت‌الاسلام رحمانی اظهارداشت:  برنامه های روز عفاف و حجاب در روستاهی دارای روحانی مستقر و همینطور در پایگاههای اوقات و فراغت شهرستان ماهنشان برگزار شد.
وی گفت: در حال حاضر پنج روستا دارای روحانی مستقر بوده و ۶ پایگاه اوقات وفراغت در این شهرستان فعال هستند که طی این هفته برنامه هایی باموضوع عفاف وحجاب در پایگاههای مربوطه اجرا خواهند کرد.

*کتابهای کودکان و نوجوانان نقش عمده ای در پاسخگویی به نیاز آنهاست

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ماهنشان ، کتابهای کودکان و نوجوانان را در پاسخگویی به نیاز آنها بسیار با اهمیت دانست، گفت: کودکان و نوجوانان بزرگسالان، معلمان، مربیان و صاحب اندیشه فردا هستند و لذا باید شالوده فکری آنها درست و صحیح شکل بگیرد و این برنامه با اهمیت در گرو تألیف و چاپ و نشر کتابهایی است که پاسخگوی نیاز آنها باشد.
حجت‌الاسلام رحمانی اظهارداشت:  این قشر از جامعه در مقاطع مختلف از زندگی دارای نیازهای متفاوتی هستند که باید شناسائی شده و در خور نیازشان از وجود کتب و بسته های فرهنگی بهره مند شوند.

انتهای پیام/

  کد مطلب: 32092  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar