امروز  شنبه,۲۸ بهمن ۱۳۹۶
پروژه های درحال ساخت بهداشت و درمان با اصول مهندسی دقیق ساخته شود+تصاویر
۱۳ مهر ۱۳۹۶
. نظر . نظر

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: پروژه های درحال ساخت بهداشت و درمان با اصول مهندسی دقیق ساخته شود.

به گزارش شمیم ماهنشان: اولین سفر شهرستانی دکترپرویز قزلباش رییس جدید دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان به همراه دکتر صائینی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی به ماهنشان که از شبکه بهداشت و درمان شهرستان ماهنشان، واحدهای مختلف و پرژه های درحال ساخت بازدید کرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان در این بازدیدها از نحوه ارائه خدمات، وضعیت فیزیکی، آمادگی نیروها، وضعیت تجهیزات و غیره از حوز ه بهسازی خانه های بهداشت مراکز خدمات جامع سلامت روستائی دوزکند، قلعه جوق سیاه منصور، شهری و روستای دندی و پروژه درحال ساخت درمانگاه تیپ یک شهردندی و همچنین از چند پروژه ای که ساخت آنها به اتمام رسیده از جمله خانه بهداشت قره دره، پانسیونهای پزشکان دندی  بازدید کرد.

قزلباش در این بازدید مراکز ذکر شده را  با دقت تمام و با حوصله زیاد، به صورت کامل مورد پایش قرار داد و دستورات و راهنمائی های لازم جهت هرچه بهینه تر شدن خدمات برای مردم منطقه ارائه کرد.

وی با بیان اینکه پروژه های درحال ساخت بادقت بیشتر و اصول و قانون مهندسی دقیق باید ساخته شود، تاکید کرد: پروژه های درحال ساخت باید در بازه زمانی تعیین شده با سعی و تلاش بیشتر به اتمام برسد.

photo_2017-10-05_12-21-54

photo_2017-10-05_12-22-04

photo_2017-10-05_12-22-12

انتهای پیام/

 

  کد مطلب: 33754  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar