امروز  دوشنبه,۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
همایش گلشن وحی و یادواره شهدا ماهنشان در ماه رمضان برگزار می شود/طرح پایش سلامت برای خانواده ها شهدا اجرا می شود
۲۶ خرداد ۱۳۹۵
. نظر . نظر

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ماهنشان گفت:همایش گلشن وحی و برنامه های مختلفی در ماه مبارک رمضان برای خانواده های شهدا برگزار می شود.

«مرسلیم عماری» امروز در گفت‌وگو با خبرنگار شمیم ماهنشان اظهارکرد: برنامه های مختلفی برای خانواده های شهدا، ایثارگران و آزادگان در ماه مبارک رمضان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته در طول ماه مبارک رمضان با ۲۰ خانواده شهید و ایثارگر در این شهرستان دیدار می‌شود.

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ماهنشان با اشاره به اینکه همایش گلشن وحی شامل قرائت قرآن با حضور خانواده شهدا و ایثارگران و قاریان ممتاز است، گفت: مراسم ختم قرآن نیز از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده ویژه ماه مبارک رمضان به شمار می‌رود.

عماری با بیان اینکه مسابقاتی در زمینه قرآن در سطح شهرستان ماهنشان و در طول ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود، اظهار کرد: به برگزیدگان این مسابقات جوایزی اعطا خواهد شد.

وی همچنین به برگزاری یادواره‌های شهدا در مناسبت‌های مختلف در سطح شهرستان ماهنشان اشاره کرد و افزود:  همزمان با سوم خرداد و به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، یادواره شهدا در ماهنشان برگزار شد و در روز های آتی نیز با همکاری دستگاه های دولتی این برنامه برگزار میشود.

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ماهنشان با اشاره به برگزاری یادواره شهدا در روز زن سال جاری در این شهرستان، گفت:  همچنین یادواره شهدا همزمان با روز جانباز نیز در شهرستان ماهنشان برگزار شد.

وی با اشاره به برگزاری یادواره شهدا طی هفته معلم در شهرستان ماهنشان، افزود:  برنامه‌های فرهنگی مختلفی توسط اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اجرا می‌شود.

عماری همچنین با بیان اینکه طرح پایش سلامت در شهرستان ماهنشان اجرا می‌شود، خاطرنشان کرد: در حال حاضر دو یا سه خانواده شهید در قالب این طرح ویزیت می‌شوند.

وی با بیان اینکه بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ۲۰ دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران در شهرستان ماهنشان پیش‌بینی شده است، اضافه کرد: همایش گلشن وحی نیز در طول ماه مبارک رمضان در این شهرستان برگزار می‌شود.

عماری  با اشاره به اینکه همزمان با ماه مبارک رمضان برنامه‌های مختلفی توسط اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ماهنشان پیش‌بینی شده است، خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران از جمله این برنامه‌ها محسوب می‌شود.

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ماهنشان گفت: دیدار با خانواده شهدا گامی در قدردانی از آنها و جانفشانی‌های فرزندانشان است.

انتهای پیام/

 

  کد مطلب: 25481  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar