امروز  شنبه,۲۸ بهمن ۱۳۹۶
مسابقات قرآن مرحله حوزه ای بسیج ماهنشان برگزار شد
۲۰ مهر ۱۳۹۶
. نظر . نظر

مسئول دارالقران کریم سپاه ناحیه ماهنشان گفت: دومین دوره مسابقات قرآنی بسیج، سپاه ناحیه ماهنشان برگزار شد.

«احسان بالایی» در گفت و گو با خبرنگار شمیم ماهنشان اظهارداشت: دوره دوم مسابقات قرآن کریم بسیج  در حوزه شهید چمران دندی برگزار شد و دوره بعدی حوزه ای در روزهای آتی در ماهنشان برگزار خواهد شد.

وی  ضمن مهم دانستن نقش نخبگان قرانی بسیجی در برابر تهاجم فرهنگی دشمن، افزود: باحضور فعالین قرآنی آمار جمعیت قرآنی و شرکت‌کنندگان در مسابقات قرآن کریم بسیج افزایش می یابد که امید است با فرهنگ سازی این امر محیا شود.

مسئول دارالقران کریم سپاه ناحیه ماهنشان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در تاریخ هشتم تیرماه سال ۱۳۹۳ در جمع نخبگان قرآنی که فرمودند کاری که قرآنی‌ها امروز انجام می‌دهند به نظر من یک امر راهبردی و بسیار مهم است، اما مهم‌تر از آن نزدیک‌کردن جامعه اسلامی به سمت اُنس با قرآن است، خطاب به جامعه قرآنی نسبت به بصیرت افزایی آحاد جامعه در برابر جنگ نرم و اهداف شوم دشمن در این راستا تاکید داشت.

بالایی اظهارداشت:  فعالین قرآن باید به عنوان مبلغ قرآنی عمل کنند و همسن ‌و سالان خود را به اُنس با قرآن دعوت کنند و این کار کاربردی است و با دعوت دوستان و آشنایان به این مسیر، فرهنگ قرآن ترویج داده می شود.

گفتنی است این دوره از مسابقات به مدت یک روز در گروه های سنی بالای ۱۶ سال و زیر ۱۶در رشته های قرائت، تحقیق، ترتیل ، حفظ و همچنین رشته اذان به رقابت می پرداختند.

photo_2017-10-12_11-21-25

photo_2017-10-12_11-21-31

photo_2017-10-12_11-21-34

photo_2017-10-12_11-20-27

انتهای پیام/

  کد مطلب: 33825  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar