امروز  دوشنبه,۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
فروپاشی خانواده ها و افزایش طلاق از آثار زیانبار بی حجابی است/ وضع تحریم های جدید توسط آمریکا نقض برجام است
۱۶ تیر ۱۳۹۶
. نظر . نظر

امام جمعه دندی گفت: فرو پاشی خانواده ها، افزایش طلاق، اختلافات خانوادگی و هتک آبروی دختران از آثار زیانبار بی حجابی است بنابراین ارزش زن به حجاب او و زن در حجاب همچون گوهر در صدف است.

به گزارش شمیم ماهنشان، حجت الاسلام حسینی نسب در خطبه های نماز جمعه این هفته با دعوت خود و نماز گزاران به تقوای الهی، اظهارداشت: حیاء و غیرت نشانه تقوای الهی است.

وی با اشاره به دشمنی های دشمنان خصوصا استکبار جهانی با ملت متدین و انقلابی و نظام اسلامی، از کشف حجاب توسط رضاخان پهلوی به عنوان یک نمونه از اسلام ستیزی رژیم ستمشاهی یاد کرد و اظهارداشت: قیام خونین مسجد گوهر شاد مشروعیت پهلوی را از بین برد و خباثت باطنی رژیم پهلوی را آشکار کرد.

خطیب جمعه دندی با اشاره به نامگذاری این روز به عنوان عفاف و حجاب، از حجاب به عنوان ضروریات دین یاد کرد و گفت: حیا و غیرت مهمترین عامل حفظ حجاب است و غیرت مرد موجب حیای زن و حیای زن عامل عفت و حجاب زن است.

*یکی از توطئه های دشمنان ترویج بی حجابی و تخریب ارزش حجاب است

حجت الاسلام حسینی نسب چادر را حجاب برتر دانست و اظهارداشت: یکی از توطئه های دشمنان ترویج بی حجابی و تخریب ارزش حجاب است.

وی با اشاره به همایش عفاف و حجاب در شهر دندی در ۲۱ تیر افزود: با توجه به مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد عفاف و حجاب، وزارت کشور عملکرد خود را گزارش دهد.

امام جمعه شهر دندی توطئه آمریکایی نوژه را یکی از نمونه های دشمنی آمریکا با ملت ایران دانست و با اشاره به وضع تحریم های جدید آمریکا بر علیه ایران اسلامی، گفت: وضع تحریم های جدید توسط آمریکا نقض برجام است و اقدام متقابل مجلس شورای اسلامی در مقابل تحریم جدید آمریکا قابل تقدیر و نماد مجلس انقلابی است.

حجت الاسلام حسینی نسب به برگزاری اجلاس منافقین در فرانسه اشاره کرد و اظهارداشت: حمایت غرب از منافقین از یک طرف و ادعای مبارزه با تروریسم از طرف دیگر نشانه دروغگو بودن غرب در مبارزه با تروریسم است و وقیحانه تر اینکه غرب خود از تروریسم حمایت می کند ولی جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به اتهام حمایت از تروریسم تحریم می کند.

وی با اشاره به آزاد سازی شهر موصل عراق از تصرف داعش، این آزادی را مهمترین ضربه به تروریست های تکفیری دانست و گفت: آزادی موصل بدون دخالت آمریکا و ائتلاف عربی و غربی نشانگر توان نظامی نیروهای عراقی است.

امام جمعه شهر دندی با بیان اینکه تصرف موصل بعنوان پایتخت خلافت داعش، اهمیت زیادی دارد، گفت: نقش مرجعیت و قدرت نظامی نیروهای عراقی در این پیروزی چشمگیر و دشمن شکن است.

*پرداخت مالیات مشارکت در مسائل عمومی و عمرانی کشور است

حجت الاسلام حسینی نسب به روز مالیات اشاره کرد و اظهارداشت: پرداخت مالیات مشارکت در مسائل عمومی و عمرانی کشور است.

وی  به روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای اشاره کرد و این روز را به همه ورزشکاران، جوانان و نوجوانان تبریک گفت.

خطیب جمعه دندی  با اشاره به گرمای هوا و درخواست از مردم در صرفه جویی در مصرف آب و برق گفت: اگر هر فرد درصدی از مصرف آب و برق خود را کاهش دهند در تابستان مشکل قطعی و خاموشی نخواهد بود.

انتهای پیام/

  کد مطلب: 31928  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar