امروز  دوشنبه,۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
غدیر یعنی با ولایت تاخدا
۱۶ شهریور ۱۳۹۶
. نظر . نظر

غدیر یعنی او که عقب مانده برسد و آنیکه جلوتررفته برگردد وهمگام با ولایت گام بردارد نه یک قدم جلو ونه یک قدم عقب .

به گزارش شمیم ماهنشان، این طریق و شیوه و رسم ولایتمداران حقیقی است . چرا که او که جلوتر حرکت کرد سقیفه را ساخت و آنیکه عقب ماند به کربلا نرسید ،چون مختار سقفی پشیمان روزگار شد .

” با ولایت تا خدا “مسیرهای سنگلاخ و آلوده و پرآشوب به بهترین شکل پشت سر گذاشته میشود ،بسان عمارها ،ابوذرها ،سلمان ها ،مالک ها و فی الحال باکری ها ،زین الدین ها ،باقری ها واکنون تر همدانی ها و حججی ها.

همراهی با ولایت به سخنوریهای آتشین و نثار القاب ثقیل نیست ، همراه عامل باید باشد . بی سبب نیست که در ایام مختلف ولی زمان ندای أین العمار سر میدهد و خود شمشیر از نیام برآورده و به هر سو میتازد تا دشمن زبون را سرنگون نماید . اینها همه از لایعقل بودن مدعیان ولایت مآب است.

اصول دین را بنگر؛ بی ولایت باطل است ، مگر میشود راه رسیدن به معبود بدون پیشوا به سرانجام برسد در مکتب تشیع. ولایت کمال اصول را فراهم می آورد و در منظری به جرأت میتوان علت تامه بودن ولایت را در اصول اربعه دیگر دید.

زیبا جمله ایست؛ هر کس امام زمان خود را نشناسد و مرگش فرا برسد به مرگ جاهلیت مرده ! وتمام بدبختیها و مصیبتهای بشریت از ازل تا ابد از جهل و جمود عقل اوست که منشأ آن دوری از ولایت الهی است و نه ولایت شیطان.

امروز این قلیل رهروان ولایت نیز اگر دراین مرزو بوم نمی زیستند و خود را چون غلام آن معصوم ،به امر او در آتش مطبخ نمی سوزاندند ،تصاویر مشمئز کننده و دردناک مسلمانان میانمار و سوریه ،لیبی و ده ها کشور مسلمان دیگر را قطعا باید در کشور خود، از نزدیک نظاره گر بودیم.

وبسا مقصود از ریسمان الهی  در آن مصحف عظیم ولایت باشد!!

محسن ربّی

انتهای پیام/

  کد مطلب: 33047  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar