امروز  سه شنبه,۱ اسفند ۱۳۹۶
عزت بجای ذلت، ارمغان انقلاب اسلامی برای ایرانیان بود/ انقلاب ما انقلاب فرهنگی و عقیدتی است+تصاویر
۱۸ بهمن ۱۳۹۶
. نظر . نظر

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: عزت بجای ذلت ارمغان انقلاب اسلامی نه تنها برای ملت ایران بود بلکه برای مستضعفین دنیا هم انقلاب عزت بخشید.

به گزارش شمیم ماهنشان، طهماسبی در حسینیه ثار الله سپاه ناحیه ماهنشان در جمع بسیجیان این شهرستان با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی به راهبری های پیامبر گونه امام راحل اظهارداشت:  انقلاب اسلامی و پایداری نظام جمهوری اسلامی عزت و سربلندی را برای ملت ایران به ارمغان آورد و استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی را رقم زد.

وی با بیان اینکه انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی و عقیدتی بود، افزود:  امام خمینی (ره) ،با بیدار و آگاه کردن مردم در مقابل  ابرقدرتها و نظام شاهنشاهی وابسته به غرب  و با استفاده از اعتقادات مردم، این انقلاب اسلامی را پایه‌گذاری کرد و حکومت اسلامی با پشتیبانی مردم تشکیل داد.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی عج استان زنجان با بیان اینکه این انقلاب اسلامی انشاءالله زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج ) باشد، گفت: برای تداوم  انقلاب اسلامی بیشتر تکیه ها و برنامه ها بر محوریت و موضوعات فرهنگی، عقیدتی و اخلاقی جامعه باید باشد چرا که دشمنان باور نداشتن این انقلاب به ثمر و نتیجه بنشیند بنابراین با هزاران ترفند بعد از انقلاب خصوصا مباحث فرهنگی درتلاش اند تا انقلاب و نظام اسلامی از بین برود لذا باتوجه این، امروز باید مسائل فرهنگی جامعه در راس امور همه نهادهای حاکمیتی کشور قرار گیرد.

طهماسبی اظهارداشت: زمان انقلاب عده ای می خواستند با نقشه هایی اصلیترین اهداف انقلاب که اسلام و قران بود را مورد هجمه قرار داده و با اضافه کردن پسوندهایی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را خدشه دار کنند که امام خمینی ره گفتند،فقط جمهوری اسلامی نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر.

وی با بیان اینکه امام در همه امورات به طور مستقیم و غیر مستقیم مردم را دخالت دادند، افزود: قبل از انقلاب مردم و حاکمیت ایران بدون اجازه غربی ها و شرقی ها آب هم نمی خوردند اما امام راحل با انقلاب مردمی و اسلامی حکومتی را پایه گذاری کرد که هم اسلامی و هم مردم سالاری است.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی( عج )استان زنجان بابیان اینکه امروزه مشکلاتی هم هست اما به مشکلات و معضلات و قحطی های دوران پهلوی نمی رسد، گفت: ایران بعد از پیروزی انقلاب در خاور میانه و کشورهای ابر قدرت حرفی برای گفتن پیدا کرد، جایگاه و اقتدار به دست آورد .

طهماسبی اظهارداشت: دشمنی دشمنان بعد از انقلاب کمتر نشده هیچ شدیدتر هم شده اما این حکومت به واسطه رهبری های پیامبر گونه امام راحل و مقام معظم رهبری و پشتیبانی مردم با بصیر از ایشان، پایدار و با همدلی و وحدت به دست صاحب اصلیش امام زمان عج خواهد رسید.

فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان در ابتدای این مراسم ضمن خیر مقدم گویی به ارائه مختصری از عملکرد این ناحیه پرداخت.

حاشیه مراسم، شعر خوانی توسط شاعر جوان از روستای بهستان و مداحی توسط مداح اهل بیت عصمت و طهارت حقی

انتهای پیام/

  کد مطلب: 35441  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar