امروز  دوشنبه,۲۸ اسفند ۱۳۹۶
ستاد تنظیم بازار ماهنشان برای شب عید تشکیل جلسه داد
۱۵ اسفند ۱۳۹۶
. نظر . نظر

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ماه نشان با حضور مهندس نوری فرماندار ماه نشان و جمعی از مسئولین و روسای ادارات و دستگاه های اجرایی ذیربط شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان با تاکید بر لزوم تداوم نظارت ها به تمامی مراکز خدماتی گفت : ضروری است تا شبکه بهداشت با همکاری سایر دستگاه های ذیربط نظارت دقیقی بر بهداشت محیط غذاخوری ها، نانوایی ها ، قنادی ها و تمام مراکز عرضه مواد غذایی داشته باشد.

نوری افزود : شهرداری ها وظیفه دارند نظارت جامعی بر بازار های روز به ویژه در ایام عید داشته باشند و تمامی افرادی را که در این بازارها به مردم کالا ارائه می دهند را شناسایی و از ارائه کالاهای تاریخ مصرف گذشته و قاچاق و همچنین عرضه طیور زنده جلوگیری کنند.

وی با اشاره به پیش رو بودن چهارشنبه سوری و احتمال فروش مواد محترقه در سطح شهرستان اظهار داشت: نیروی انتظامی باید تدابیری را اتخاذ نماید تا از فروش مواد محترقه خطرناک که باعث خسارت به خانواده ها می شود ، در سطح شهرستان جلوگیری شود.

فرماندار شهرستان ماهنشان با بیان اینکه تا کنون ۱۴ هزار و ۷۵۰ کیلوگرم برنج تنظیم بازار در سطح شهرستان توزیع شده است اظهار داشت: ضروری است تدابیری اندیشیده شود تا در صورت نیاز میزان برنج بیشتری در مراکز عرضه کالاهای تنظیم بازار شهرستان توزیع شود.

وی افزود : برای میوه شب عید نیز به اندازه کافی در انبارها و سردخانه از محصولات داخلی ذخیره سازی شده است و در این خصوص هیچ نگرانی وجود ندارد.

فرماندار شهرستان با اشاره به خودروهایی که گاها در خیابان های شهر با سد معبر کردن باعث نارضایتی اهالی می شوند افزود: شهرداری ها موظف هستند با تعیین مکان مناسب یا اتخاذ تدابیر دیگر از این اتفاق جلوگیری کنند.

نوری با بیان اینکه تاکنون در سطح شهرستان حدود ۱۰ تن تخم مرغ تنظیم بازار توزیع شده ، و روزانه به طور متوسط ۲۰ کارتن نیز توزیع می شود افزود :ضروری است تا با اتخاذ تدابیر لازم عرضه مستمر این کالا تداوم داشته باشد.

  کد مطلب: 35677  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar