امروز  سه شنبه,۱ اسفند ۱۳۹۶
زنگ انقلاب در مدارس ماهنشان طنین انداز شد+تصاویر
۱۴ بهمن ۱۳۹۶
. نظر . نظر

مراسم گرامیداشت دهه فجر و سی و نهمین سالروز بهار انقلاب و آغاز چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مسئولین شهرستان ماهنشان در مدرسه الزهرا با نواختن زنگ انقلاب برگزار شد.

 

به گزارش شمیم ماهنشان، لطفی معاون فرماندار شهرستان ماهنشان در این مراسم ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر به دانش آموزان گفت: برای داشتن زندگی بهتر لازم است گذشته و حال خود را مورد مقایسه قرار داده و برای به دست آوردن امکانات بیشتر از حال تلاش کرد.

وی افزود: با مقایسه قبل از انقلاب و بعد از انقلاب می توان به دستاوردهای انقلاب اسلامی پی برد، و حتی میتوان با تحلیل دوران دفاع مقدس به امنیت و آسایش کنونی که در اختیار داریم فکر کرد و قدر این داشته ها را با تلاش برای حفظ آن دانست.

معاون فرماندار شهرستان ماهنشان گفت: صلاح امروز دانش آموزان، قلم و تفکر برای توسعه و آبادانی است، حرکت و تفکر در مسیر توسعه و پیشرفت و آبادانی همچنان که وظیفه مسئولین است ، وظیفه دانش اموزان هم می باشد و برای دانش اموزان امری مهمتر حیاتی تر است چرا که آنها با قدم گذاشتن در این مسیر سرنوشت خود و جامعه را نیز رقم می زنید.

لطفی اظهارداشت: در کنار مشکلات به پیشرفت های بسیاری از لحاظ مختلف دست یافتیم، اما اینها کافی نبوده و باید برای توسعه و پیشرفت همیشه تلاش کرد ، بنابراین آینده کشور را شما دانش اموزان با تلاش ها و گام هایی که در مسیر ها برمیدارید می سازید و چه بسا بهتر و نیکوتر است که درمسیر توسعه و پیشرفت و آبادانی گام نهید.

وی افزود: فرایند توسعه و پیشرفت از فرایند ذهن نشئت می گیرد اگر ذهن ها طالب پیشرفت و ارتقا باشد ، فرایند توسعه نیز محقق خواهد شد لذا دانش اموزان در راستای تحقق و پویایی آرمان های انقلاب و شهدا مسیر درست و علم جویی را انتخاب کنند.

انتهای پیام/

 

  کد مطلب: 35377  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar