امروز  سه شنبه,۱ اسفند ۱۳۹۶
راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور انقلابی مردم تبلیغات و شایعه های دشمن را باطل کرد
۲۲ بهمن ۱۳۹۶
. نظر . نظر

امام جمعه شهر دندی در راهپیمایی۲۲ بهمن امروز گفت:راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور انقلابی مردم تبلیغات و شایعه های دشمن را باطل کرد.

به گزارش شمیم ماهنشان، حجت الاسلام حسینی نسب در اجتماع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهر دندی با تجلیل از مقام امام و شهدا و با آرزوی طول عمر پر برکت برای مقام معظم رهبری، اظهارداشت: تداوم پر قدرت انقلاب اسلامی و حرکت بسوی اهداف عالی از ویژگی های منحصر به فرد انقلاب است.
وی به چرایی تداوم انقلاب با همه دشمنی ها و توطئه ها اشاره کرد و افزود: انقلاب حق است و حق ماندنی و پایدار است چرا که متکی به اراده الهی است.
امام جمعه شهر دندی به پیام های حضور مردم در راهپیمایی اشاره کرد و گفت: حضور مردم در راهپیمایی نشانه وفاداری به انقلاب اسلامی و لبیک به ندای امام خامنه ای بود که فرمود ۲۲ بهمن امسال تماشایی خواهد بود.
حجت الاسلام حسینی نسب با اشاره به تبلیغات و شایعه پراکنی دشمنان مبنی بر خسته شدن مردم از نظام و ناکار آمد بودن انقلاب اسلامی، اظهارداشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور انقلابی مردم تبلیغات و شایعه های دشمن را باطل کرد.
وی راز ماندگاری انقلاب اسلامی را توکل به خدا، محوریت ولایت فقیه و حضور مردم در صحنه دانست و افزود: راهپیمایی مردم مشت محکمی بر دهان طاغوت پرستان داخلی و مستکبران خارجی خصوصا آمریکا بوده.
امام جمعه دندی گفت: چهل سالگی انقلاب اسلامی مایه یأس و نا امیدی انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/

  کد مطلب: 35505  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar