امروز  سه شنبه,۱ اسفند ۱۳۹۶
راهپیمایی ۲۲ بهمن تو دهنی بر حامیان طاغوت و مغرضان داخلی و خارجی است/ اداره کار شهر دندی بعد از یک سال از افتتاح درش یک روز هم باز نشده
۲۰ بهمن ۱۳۹۶
. نظر . نظر

امام جمعه شهر دندی گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن هم تشکر از خدمات نظام اسلامی و هم تودهنی بر حامیان طاغوت و مغرضان داخلی و خارجی خصوصا آمریکا و مستکبران است و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، راهپیمایی امسال تماشایی خواهد بود.

به گزارش شمیم ماهنشان، حجت الاسلام حسینی نسب در خطبه های نماز جمعه این هفته با دعوت مردم بخش انگوران و شهر دندی به حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهارداشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن تجدید بیعت با امام، تجدید میثاق با مقام معظم رهبری و نشانه اتحاد مردم و مسئولان است.
وی با اشاره به بهانه های آمریکا برای دشمنی با ملت ایران و با تشکر از مواضع انقلابی رئیس جمهور محترم در مقابل آمریکا در مورد تولید تسلیحات دفاعی، افزود: ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ دشمنی ها را خواهند داد و اعلام خواهند کرد شعار و شعور شان با شهدای انقلاب و دفاع مقدس یکی است و مسیر شهدا را ادامه خواهند داد.
امام جمعه شهردندی دهه فجر را مقطع رهایی ملت ایران از تحت سلطه طاغوت دانست و با انتقاد از کسانی که خدمات و دستاوردهای انقلاب اسلامی را نادیده می گیرند، گفت: عده ای کورکورانه یا مغرضانه طاغوت پرستی می کنند و چشم خود را در برابر دستاوردهای انقلاب اسلامی بسته اند.
حجت الاسلام حسینی نسب با اشاره به فساد، عیاشی، حباثت ها و خیانت های رژیم پهلوی، اظهارداشت: قمار یکی از رایجترین سرگرمی و مشروبات الکلی از اقلام ثابت رژیم پهلوی بود.
وی با اشاره به خفقان سیاسی و سرکوب مخالفان در دوران پهلوی و ده ها هزار زندانی سیاسی، افزود: عده ای از فضای آزاد و امکانات نظام اسلامی استفاده ولی برعلیه انقلاب اسلامی حرف می زنند یا می نویسند که نشانه دشمنی آنها با اصل اسلام و انقلاب است.
خطیب جمعه دندی با اشاره به روایات ائمه معصومین(ع)، گفت: هر کس هر گروهی را دوست داشته باشد با آنها محشور می شود و هر کس کار و عمل گروهی را دوست داشته باشد در اعمال آنها شریک است و لذا دوستداران طاغوت با طاغوتیان محشور خواهند شد.
حجت الاسلام حسینی نسب با بیان اینکه خدمات و دستاوردهای انقلاب اسلامی چشمگیر و مثل آفتاب روشن است، اظارداشت: البته هیچ کس منکر مشکلات خصوصا در مسائل و مفاسد اقتصادی نیست ولی نباید این مسائل بهانه ای برای تخریب نظام اسلامی باشد.
وی با اشاره به اقدام و ورود نظام اسلامی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی و تشکیل پرونده، برای برخی مقامات و حتی نزدیکان مدیران اجرایی، افزود: نظام اسلامی با مفسدان اقتصادی مماشات نخواهد کرد و مردم هم از فساد و تبعیض شکایات دارند و مسئولان باید شکایات مردم از مفسدان اقتصادی را پیگیری کنند.
امام جمعه شهر دندی با بیان اینکه در دهه فجر پروژهایی افتتاح یا کلنگ زنی شد، گفت: پروژهایی که افتتاح شد در راستای خدمت رسانی به مردم بود و قابل تقدیر است و پروژهای که کلنگ زنی شد آنچه مردم انتظار دارند مسئولان در مورد اتمام پروژه به مردم زمان اعلام کنند و در زمان مناسب تحویل بدهند نه اینکه مثل اداره کار شهر دندی بعد از یک سال از افتتاح درش یک روز هم باز نشود.
حجت الاسلام حسینی نسب به وعده هایی که مسئولان در دهه فجر خصوصا در مورد پیگیری تعریض جاده دندی و پرداخت وام اشتغال به مردم دادند نیز اشاره کرد و اظهارداشت: پرداخت وام اشتغال و ایجاد شغل باید از شعار به عمل تبدیل شود.
وی درخطبه اول با دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوا در گفتار و کردار، افزود: انسان با تقوا از سخن دروغ، بی مایه و نسنجیده پرهیز می کند و مواضع و گفتارش از روی عدالت و انصاف است.
انتهای پیام/

  کد مطلب: 35473  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar