امروز  دوشنبه,۲۸ اسفند ۱۳۹۶
دشمنان از بیان اهداف و آرمان‌های نظام اسلامی در تریبون‌های نماز جمعه ناراحت هستند/راهپیمایی تماشایی ۲۲ بهمن، دشمنان قسم خورده نظام و فتنه گران را ناامید کرد
۲۷ بهمن ۱۳۹۶
. نظر . نظر

امام جمعه شهرستان ماهنشان گفت: دشمنان از بیان اهداف و آرمان‌های نظام اسلامی در تریبون‌های نماز جمعه ناراحت هستند.

به گزارش شمیم ماهنشان ، حجت الاسلام حسینعلی زاهدی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهارداشت: پیشنهاد مهم هفته برای مردم این باشد که مواظب شیطنت‌ها باشند، کسانی که با نماز جمعه مشکل دارند، دلسوز نماز جمعه شده‌اند، و از کمبود جمعیت در نماز جمعه ها سخن می‌گویند.

وی با بیان اینکه تریبون‌های عبادی و سیاسی قرارگاه نظام و ائمه جمعه زبان گویای مردم هستند، افزود: برخی‌ها با هزینه‌های میلیونی و حتی میلیاردی برای یک همایش فصلی قادر به جمع آوری کسری از جمعیت نماز جمعه هم نیستنند. این در حالی است که نماز جمعه‌ها رایگان اداره می‌شود. قطعا مردم این عوام‌فریبی‌ها را باور نخواهند کرد.

خطیب جمعه شهرستان ماهنشان گفت: نماز جمعه یک همایش ملی است که هر هفته با حضور میلیون‌ها نفر در سطح کشور به صورت رایگان برگزار می‌شود. شور و هیجان بسیاری از مراسمات و برنامه‌های فرهنگی، مذهبی ملی و بین المللی داخل کشور مرهون تبلیغ مستمر و دائمی در سنگر بی‌بدیل نماز جمعه است.

حجت الاسلام زاهدی پور اظهار داشت: نماز جمعه مصداق کاملی از روحیه بسیجی و انقلابیگری در جامعه است؛ و البته دشمنان و در برخی موارد دوستان ساده لوح یا همان ابوموسی‌ اشعری‌های امروز به دنبال تضعیف آن هستند.

وی افزود: بدخواهان باید بدانند که ائمه جمعه به عنوان فرماندهان قرارگاه فرهنگی در دفاع از نظام و حقوق مردم، بیان توفیقات نظام و البته انتقادات سازنده و امر به معروف و نهی از منکر در برابر فسادها، تبعیض‌ها و دیگر انحرافات اجتماعی و در یک کلام از حرکت محکم در مسیر انقلاب، و آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب کوتاه نخواهند آمد.

امام جمعه شهرستان ماهنشان گفت: در عین حال اعتقاد ما بر این است که همچنانکه مقام معظم رهبری فرمودند: اعتراض و‌ [نقد] مردم به مسؤولان، بی عدالتیها، تبعیض‏ها و ناکارآمدیها است و اعتراض به اصل نظام و انقلاب اسلامى نیست.
*راهپیمایی تماشایی ۲۲ بهمن، دشمنان قسم خورده نظام و فتنه گران را ناامید کرد

حجت الاسلام زاهدی پور اظهارداشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۶ تماشایی و پرشورتر از همیشه بود؛ این راهپیمایی نشان داد که قاطبه مردم در قطار انقلاب هستند و پیاده شدن چند فتنه‌گر از این قطار هیچ خللی در اراده مستحکم و فولادین مردم نخواهد داشت.

وی افزود: پیام مهم این راهپیمایی پیام اقتدار و عزت بود. و اینکه علیرغم توطئه‌ها و فتنه‌ها مردم همیشه در صحنه‌های زیبای انقلاب و در پشتیبانی از مردم‌سالاری دینی و رهبری انقلاب با استقامت حضور خواهند داشت.

خطیب جمعه ماهنشان به مناسبت یکم اسفند سوم جمادی الثانی، حمله جنگنده رژیم بعثى عراق به هواپیماى مسافرى و شهادت چهل تن ازجمله حجهالاسلام والمسلمین شیخ فضل‏ الله محلاتى (۱۳۶۴ ه.ش) و روز روحانیت و دفاع مقدس‏، اشاره کرد و گفت: امروز روحانیت مظلوم‌ترین قشر جامعه است؛ از طرفی دشمنان داخلی به تخریب زیربنایی حوزه و روحانیت می‌پردازند و از سوی دیگر دشمنان داخلی نیز برای رسیدن به اهداف شوم خود به تخریب جایگاه روحانیت می‌پردازند.

حجت الاسلام زاهدی پور اظهارداشت: به اضافه اینکه بخشی از جامعه ضعف در عملکرد مسئولان و فساد و تبعیض در نظام اداری به حساب روحانیت گذاشته می‌شود این در حالی است که روحانیت تقریبا در هیچ از آن‌ها نقشی ندارد.
نکته مهم اینکه به جز قوه قضائیه، روحانیت در اکثریت قریب به اتفاق تصمیمات اجرائی کشور نقشی ندارد.*کسانی که بر طبل بی‌حجابی می‌کوبند، تفکر رضاخانی دارند

وی افزود: اخیراً افراد و گروه‌های مختلف در مورد حجاب و بی‌حجابی نظر داده‌اند؛ این دیدگاه‌ها از چند جهت مخدوش است؛ اولاً اکثریت قریب به اتفاق این افراد تخصص در این زمینه ندارند، تنها مرجع رسمی در ارتباط با حکم فقهی حجاب مراجع تقلید هستند، ثانیاً در مورد حجاب قانون داریم، و سلیقه افراد در این زمینه هیچ اررزشی ندارد، چطور است حکومت می‌تواند برای زباله مردم قانون وضع کند، ولی برای حجاب چنین حقی ندارد؟!
مسلماً‌ حجاب از مسلمات دین است. و آیات و روایات فراوانی در این زمینه وجود دارد.

امام جمعه شهرستان ماهنشان گفت: برخی نادان ها با ابزار دموکراسی به جنگ حجاب آمده اند. این ها قطعا هم بی سواد هستند، هم بی عقل چرا که مردم سالاری در ایران دینی است و نه سکولار یا لائیک.

حجت الاسلام زاهدی پور اظهاراشت : کسانی که بر طبل بی‌حجابی می‌کوبند، تفکر رضاخانی دارند. این در حالی است که ما انقلاب نکرده ایم تا آرزوی حیوانی رضاخان قلدر و ملعون را با دستان خودمان محقق سازیم. حقیقتاً ننگ بر کسانی که به نام دموکراسی به دنبال استبداد فرهنگی طاغوتی رضاخانی هستند.

وی افزود: موضعگیری دادستان تهران در این زمینه قابل تقدیر است؛ قوه قضائیه، نیروی انتظامی، بسیج و مردم مؤمن مواظب باشند. ستادهای امر به معروف فعالتر شوند.تضعیف غیرت ناموسی از مهمترین عوامل بی حجابی است و بی غیرت بوی بهشت را هم استشمام نمی کند.

خطیب جمعه ماهنشان گفت: اقدام دادستانی در متوقف کردن عوارض آزادراه زنجان قزوین که منجر به نتایجی هم شد، قابل تقدیر است.

حجت الاسلام زاهدی پور با تسلیت ایام فاطمیه به سالروز شهادت حضرت زهرا (س) در روز سه شنبه یکم اسفند سال جاری اشاره کرد و اظهارداشت : زندگی حضرت زهرا (سلام الله علیها) بهترین و بلکه تنها الگوی زندگی بهترین و بلکه تنها الگوی زندگی سالم، دینی و انسانی است و هر الگوی که در تضاد با این الگو باشد، حیوانی، غیر انسانی و انحطاطی است.
انتهای پیام/

  کد مطلب: 35534  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar