امروز  سه شنبه,۱ اسفند ۱۳۹۶
سازمان منافقین اقدامات خطرناکی بر علیه نظام و انقلاب اسلامی انجام دادند/ تمام توطئه‌های منافقین به شکست منجر شد
۱۵ بهمن ۱۳۹۶
. نظر . نظر

پژوهشگر علوم سیاسی با تشریح خطرناکترین سازمان که هم مخالف وهم محارب با انقلاب و نظام جمهوری اسلام ایران بود، گفت: سازمان مجاهدین خلق یا سازمان منافقین،خطرناکترین سازمان با انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

حجت الاسلام علی پناهی در گفت و گو با خبرنگار شمیم ماهنشان اظهار داشت: سازمان مجاهدین خلق ،سازمان سیاسی اسلام گرا و چپ گرا با ساختار شبه نظامی که در سال  ۱۳۴۴ پایه گذاری شد و پس از شکل گیری با تفکر مارکسیسم اقدام مسلحانه علیه امنیت کشور، اعمال تروریستی ، بمب گذاری و ترور شخصیتهای سیاسی و نظامی و حزب الهی بصورت  گروهی  یا فردی انجام میداده اند.

وی افزود: رفته رفته سازمان از لحاظ اعتقادی از مبانی اسلام دورتر و بیشتر به تعالیم مارکسیسم که براساس تئوری های مهندس بازرگان که از کتابهای مربوط به او تالیف شده توسط وی  با مدیریت  محمد حنیف نژاد  متمایل است مسئولان این سازمان با همه پرسی در فروردین ۵۸ و پس از آن نیز با انتخاب  خبرگان  قانون اساسی مخالفت خود را آشکارا اعلام کردند.

پژوهشگر علوم سیاسی گفت: امام  راحل(ره) با نامزدی  مسعود رجوی  برای کاندیدای اولین دوره ریاست جمهوری مخالفت کرده و فرمودند کسی که به قانون اساسی رای نداده حق شرکت در انتخابات را ندارند.

حجت الاسلام پناهی اظهارداشت:  این سازمان تضاد و مخالفت خود را با این انقلاب با نفوذ بر بعضی صاحب نظران و اهل علم یا سیاسیون که بر مبنای شکاف با رهبری قرار میداده اند عامل اصلی به انحراف کشیده شدن و خارج شدن از ریل انقلاب  بعضی از افراد معروف از جمله اولین رئیس جمهور مخلوع  و فراری جمهوری اسلامی ایران بی  بصیرتی  و عناد خود بعد نفوذ و تاثیرگذاشتن این سازمان بوده است.

وی افزود: حتی در شروع جنگ تحمیلی رژیم بعثی عراق به ایران، سخنگوی این سازمان عامل منحرف کردن اذهان عمومی و انداختن تقصیر جنگ به گردن دیگران می دانستند آنان تلاش مضاعف در بعد تضعیف خط امام (ره)و تضعیف روحیه ایثار و جهاد و شهادت در بین عموم مسلمانان و جوانان تلاشی فراوان انجام می داده اند.

پژوهشگر علوم سیاسی گفت:  اعضای سازمان، از آغاز جنگ اقدام به جمع آوری اخبار و اطلاعات از یگانهای نظامی ایران می کرده اند که پی در پی مورد تذکرات فرماندهان قرار می گرفتند و نهایتا قسمتی از اسناد و مدارک در خانه تیمی آبادان که قصد داشته اند به عراق ارسال کنند، کشف شد .

حجت الاسلام پناهی اظهارداشت: مسئولان و اعضای سازمان در سال ۶۰ اقدام به مبارزه مسلحانه استراتژی سرنگونی نظام را در پیش گرفتند و با این  فکر که نابسامانی داخلی و تهاجم خارجی ایران را در ضعف شدید قرار داده و به راحتی می توانند به اهداف شوم خود برسند و اولین اقدام که به فراخوان  ۳ هزار نفری (اکثرا بین سنین ۱۴تا۱۸ که عمدتا فریب  خوردگان بوده اند) در خیابانی از تهران منجرب شد که بر اثر مقابله مردم و نیروهای انقلابی متواری شده اند.

وی افزود:  مجاهدین یعنی منافقین که در ظاهر مبارزه با امپریالیسم را ادعا داشته اند ولی برخلاف ظاهر با غربی ها جهت سرنگون کردن نظام جمهوری اسلامی ایران به تفاهم رسیده بوده اند و بنی صدرخائن با مسعود رجوی که با متحدان غربی و آمریکایی تصمیمی بسیار خطرناک گرفته بوده اند دال بر تصرف حسینیه جماران که محل اقامت امام راحل(ره) بود که قدرت سیاسی را بطور کامل در اختیار بگیرند و این توطئه توسط نیروهای انقلاب شناسایی  و حضرت امام( ره) رسما بنی صدر را از فرماندهی کل نیروهای مسلح برکنار کرد .

پژوهشگر علوم سیاسی گفت:  اهداف سازمان همان نظریه مارکسیسم یعنی نفی اسلام انقلابی ، نفی رهبری انقلابی، جدایی دین از سیاست ، مخالفت با نهادهای انقلابی مثل خبرگان رهبری ، سپاه و شورای نگهبان بود .

حجت الاسلام پناهی اظهار داشت: شکستن قطعنامه ۵۹۸شورای امنیت و تجاوز نظامی و ماجرای مرصاد، قتل و غارت، سهم خواهی از انقلاب ، ماجراهای ۷تیر۶۰ و حادثه۸تیر، بمب گذاری در مسجد ابوذر سوءقصد به جان رهبر عزیز، ترور شهداء محراب، جاسوسی برای صدام، ترورهای اوایل انقلاب و دهه ۶۰ و تا امروز، ترور دانشمندان هسته ای، همکاری با داعش، دخالت و نفوذ در فتنه ۷۸و۸۸ و۹۶ ، بمب گذاریها، تهدید و ترور مردم عادی، دستگیری نیروهای انقلاب، اقدامات ضد بشری ، آشوب و هرج و مرج  در شهرها، به آتش کشیدن وسایل نقلیه عمومی ، ربودن و زنده  بگور کردن مردم انقلابی و بالاخره دهها اقدامات خطرناک بر علیه نظام و انقلاب اسلامی حاصل چندین سال تلاش این سازمان مخوف و خطرناک بوده است.

وی افزود:  حالبا توجه به این مطالب قضاوت باید کرد که آیا کشوری مثل فرانسه که پناهگاه این مجرمان جانی و خائن وکسانی که اقدامات خائنانه بر علیه جمهوری اسلامی ایران انجام داده اند می باشد.آیا ارزش پهن کردن فرش قرمز در ورودی دستگاه های دیپلماسی برای زیرپای مسئولان آن کشور انصاف است؟ آیا در توافقات۱+۵ فرانسه نظر منافقین و صهیونیسم را اجرا می کرد؟

انتهای پیام/

 

 

  کد مطلب: 35391  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar