امروز  شنبه,۲۸ بهمن ۱۳۹۶
خانواده های شهدا مظهر فرهنگ انقلاب اسلامی هستند/دیدار با خانواده های شهدا در دهه امامت و ولایت+تصاویر
۱۵ شهریور ۱۳۹۶
. نظر . نظر

امام جمعه شهرستان ماهنشان گفت: خانواده های شهدا که فرزندان انقلابی، رشید و ایثارگر تقدیم این نظام کردند، مظهر فرهنگ انقلاب اسلامی هستند.

 

به گزارش شمیم ماهنشان، سپاه ناحیه ماهنشان به همت حوزه مقاومت بسیج عصمت و حوزه شهید رجایی به پاس گرامیداشت دهه امامت و ولایت با خانواده های شهدای روستاهای سهند سفلی و مادآباد دیدار کردند.

گفتنی است در این دیدار امام جمعه ،  فرماندار و  رییس بنیاد شهید شهرستان ماهنشان به همراه فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان،  و فرماندهان حوزه مقاومت بسیج عصمت و شهید رجایی و جمعی از کارکنان در این مراسم ها حضور داشتند.

در روستای سهند سفلی با خانواده های معظم شهید علی اشرف محمدی، عزیز اله حیدری، صیاد عظیمی و اباذر خلفی دیدار و دلجویی کردند، شایان ذکر است این شهیدان بزرگوار از یک روستا در یک عملیات خیبر و در تاریخ ۱۳۶۷/۷/۱۸ به فیض شهادت ائل گشتند.

پیکر علی اشرف محمدی بعد از چندین سال هنوز به میهن و خانه و آبادی خود بازنگشته است.

حجت الاسلام زاهدی پور در جمع خانواده های معظم شهدای روستای سهند سفلی اظهارداشت: خانواده های شهدا پیام شهدا و وصیت نامه شهدا را به نسل امروز انتقال دهند، پیام های شهدا و وصیت نامه های آنا فرهنگ انقلاب اسلامی را می رساند، چرا که آنها به یقین دریافتند که ارزش و جایگاه انقلاب اسلامی چقدر بالاست و جان خود را برای دفاع از آن سپر کردند.

وی افزود: قدرت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران   مدیون خون پاک مطهر شهداست و تکریم جامعه ایثارگری به عهده همه ملت ایران است.

امام جمعه شهرستان ماهنشان گفت: این خانواده ها مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیار بزرگ محسوب می شود.

حجت الاسلام زاهدی پور اظهارداشت: هرآنچه که امروز مسلمانان دارند از برکت مکتب حسینی و عاشورایی است و جوانان رشید و مومن انقلاب اسلامی که جان خود را در دوران دفاع مقدس و امروز در مرزهای خارج از ایران ، مدافعین حرم و… فدای اسلام و قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت می کنند تربیت یافته همین مکتب حسینی هستند.

گفتنی است در روستای مادآباد با خانواده های شهید حاج علی بایندور، حیدر علی ملایی و باخانواده معتمدروستا  سید حسینی دیدار کردند.

فرماندار شهرستان ماهنشان در مراسمات دیدار با خانواده های شهدای روستای مادآباد با بیان اینکه تکریم و تعظیم خانواده های شهدا وظایف همگان است، گفت: صیانت از دستاوردهای خون شهدا تکلیف عموم مردم و مسئولان است چرا که ما هرچه داریم، امنیت، آسایش و … به برکت خون پاک این شهیدان بزرگوار است.

مجتبی نوری با ارج نهادن به مقام شامخ شهدا اظهارداشت: دیدار با خانواده شهدا، مایه مباهات و افتخار است و مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب اسلامی حفظ نمی‌شد.

 

9661519

9661514

9661520

9661518

9661515

9661516

9661517

966156

966155

 

 

966158

966159

9661510

9661511

9661513

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

  کد مطلب: 33000  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar