امروز  دوشنبه,۲۸ اسفند ۱۳۹۶
حل مشک بیکاری و ایجاد سالانه ۹۰۰هزار شغل نباید فراموش شود/مسؤولان دست از مسائل حاشیه ساز برداشته و به وعده‌های خود عمل کنند
۲۷ بهمن ۱۳۹۶
. نظر . نظر

امام جمعه دندی با بیان اینکه مسئولان از مسائل حاشیه ساز دست بردارند و به وعده های خود عمل کنند، گفت: حل مشکل بیکاری و ایجاد سالانه ۹۰۰ هزار شغل نباید فراموش شود.

به گزارش شمیم ماهنشان؛ حجت الاسلام حسینی نسب در خطبه های نماز جمعه شهر دندی با دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی، اظهارداشت: شیعه واقعی کسی است که در گفتار و کردار تابع اهل بیت پیامبر(ص) باشد.
وی با قدردانی از حضور پرشور، تماشایی و دشمن شکن مردم انقلابی در راهپیمایی ۲۲ بهمن، افزود: مردم با همه مشکلات و گلایه ها آمدند و با حضور خود مشت محکمی بر دهان دشمنان خارجی و اغتشاشگران داخلی زدند و تنها راه قدردانی مسئولان از مردم، این است که با روحیه جهادی و انقلابی به مردم خدمت کنند.

امام جمعه بخش انگوران با تاکید بر اینکه مسئولان در روزهای آخر سال تولید و اشتغال عملکرد خود را در مورد تولید و اشتغال گزارش دهند، گفت: شرکت کالسیمین نیز در اسرع وقت وضعیت جذب نیرو را مشخص و جوانان شرکت کننده در آزمون را بلاتکلیف نگذارد.
حجت الاسلام حسینی نسب با اشاره به کودتای انگلیسی رضاخان پهلوی و به سلطنت رسیدن رضاشاه توسط انگلیس، اظهارداشت: یکی از کارهای ننگین رضا شاه مبارزه با ارزشهای اسلامی و کشف حجاب بود.
وی به جایگاه حجاب و عفاف در دین اسلام اشاره کرد و با بیان اینکه حجاب یکی از واجبات الهی و از ضروریات دین است، افزود: حجاب یادگار ارزشمند حضرت زهرا سلام الله علیها است.
خطیب جمعه دندی با انتقاد از کسانی که می گویند همانطور که رضاخان به زور نتوانست حجاب ها را بردارد پس جمهوری اسلامی هم نمی تواند حجاب را اجباری کند، گفت: اولا حجاب دستور خدا است و حجاب را خداوند واجب کرده نه جمهوری اسلامی، و جمهوری اسلامی قانون الهی را در جامعه اجرا می کند. و ثانیا اگر رضاخان نتوانست حجابها را بردارد نشانه اعتقاد و ایمان محکم مردم و پایبندی زنان مسلمان به احکام الهی است.
حجت الاسلام حسینی نسب با بیان اینکه خانواده ها، مدارس، معلمان، دولتمردان و جامعه اسلامی موظف به ترویج ارزشهای اسلامی از جمله حجاب در جامعه هستند، اظهارداشت: حلال و حرام الهی تا ابد ثابت است و شرایط زمان نمی تواند احکام الهی را تغییر دهد.
وی با بیان اینکه هرکس با ارزشهای اسلامی مقابله کند، سرنوشت رضاخان در انتظار اوست، افزود: از پلیس و نیروی انتظامی که با افراد بدحجاب در جامعه یا داخل خودرو برخورد می کند، حمایت می کنیم.
خطیب جمعه شهردندی با اشاره به یکم اسفند روز روحانیت که به مناسبت سالروز حمله رژیم بعثی عراق به هواپیمای مسافربری و شهادت ۴۰ تن از جمله حجت الاسلام سیخ فضل الله محلاتی به این عنوان نام گذاری شده، گفت: کارنامه روحانیت در طول دفاع مقدس نشانگر این است که طلاب و روحانیت تنها سخن نمی گویند بلکه مردان عمل هستند وآمار زیاد شهدای روحانیت نسبت به سائر اقشار دلیل بر پیوند گفتار و عمل روحانیت است.

حجت الاسلام حسینی نسب با گرامیداشت سالروز ارتحال آیت الله فاضل لنکرانی مرجع فقید انقلابی و فاطمی، اظهارداشت: روحانیت با زندگی ساده ، کم توقعترین و در عین حال جزو انقلابی ترین افراد جامعه هستند.
وی با تسلیت ایام فاطمیه(س) و با اشاره به شیوهای مبارزاتی آن حضرت با غاصبان و مستکبران، دفن شبانه و مخفی بودن قبر آن حضرت را نشانه مظلومیت حضرت زهرا علیها سلام دانست و از مردم بخش انگوران و شهر دندی خواست در سه روز مراسم های ایام فاطمیه پرشور شرکت کنند.
انتهای پیام/

  کد مطلب: 35532  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar