امروز  سه شنبه,۱ اسفند ۱۳۹۶
جوانان را باید به سوی بهره گیری از قرآن کریم سوق داد
۲۰ بهمن ۱۳۹۳
. نظر . نظر
به گزارش اوج بیداری به نقل از ایرنا،آیت الله علی خاتمی روز دوشنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا، افزود: قرآن سرچشمه عظیم و ...

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: جوانان را باید به سوی بهره گیری از قرآن کریم سوق داد و ارزشهای قرآنی را در جامعه جاری و ساری کرد.

به گزارش اوج بیداری به نقل از ایرنا،آیت الله علی خاتمی روز دوشنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا، افزود: قرآن سرچشمه عظیم و بی پایان حکمت و علم الهی است و انسان باید از آن برای بهبود زندگی استفاده کند.

وی یادآورشد: خداوند متعال به وسیله قرآن کریم بهترین شیوه برای مدیریت زندگی را در اختیار بشریت قرار داده است.

آیت الله خاتمی اظهار کرد: در صورتی که امروز بشریت در حل مسایل به مشکل برخورده است، به دلیل عدم بهره گیری از رهنمودهای این کتاب آسمانی است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان به نامه رهبر معظم انقلاب خطاب به جوانان اروپایی و آمریکای شمالی اشاره کرد و گفت: رهبر فرزانه انقلاب با هوشیاری و درایت تمام، خطاب به این جوانان لزوم رجوع به قرآن کریم و تفکر در آیات آن را یادآورشده است.

وی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب با حرکتی منطقی، به موقع و آگاهانه به تمام جهان نشان دادند که حقیقت اسلام و مسلمانان فراتر از تصویری است که غرب به جهانیان نشان می دهد.

آیت الله خاتمی ادامه داد: رجوع به قرآن کریم، چهره حقیقی اسلام و مسلمانان را نمایش می دهد و می توان به عمق این دین مبین پی برد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: آن دسته از افرادی که با قرائت قرآن آشنا هستند، به حتم از این سرچشمه الهی بهره گیرند و هر روز در حد امکان به قرائت آن بپردازند.

وی تاکید کرد: افرادی که با ترجمه و تفسیر قرآن نیز آشنایی دارند، علاوه بر قرائت این کتاب آسمانی، در آیات و تذکرات آن به تدبر بپردازند.

انتهای پیام /*

  کد مطلب: 12819  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar