امروز  دوشنبه,۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
جلسه هم اندیشی مدیر و معاونین آموزش و پرورش با مدیر و معاونین مجتمع های شهری و روستایی
۱۶ مرداد ۱۳۹۳
. نظر . نظر
فیضی مدیر آموزش و پرورش عنوان کرد: توجه ما باید به تمام نیازهای دانش آموزان باشدچرا که ما نسلی را تربیت می کنیم که آینده ...

رییس اداره آموزش وپرورش شهرستان ماهنشان گفت: مدیران و معاونین مدارس و مجتمع ها باید از تمام ظرفیت ها برای بازگشایی مطلوب مدارس از همین حالا برنامه ریزی کرده تا بهترین بازگشایی مدارس را شاهد باشیم.فیضی مدیر آموزش و پرورش عنوان کرد: توجه ما باید به تمام نیازهای دانش آموزان باشدچرا که ما نسلی را تربیت می کنیم که آینده جامعه در دست آنهاست ،فلسفه حضور ما در مدرسه ،دانش آموزان است،بنابراین با داشته هایمان مدیریت کنیم.

وی بااشاره امکانات کم اظهارکرد: درست است امکانات کم داریم ، مثلا در ورزش توجه به ورزش های بومی و محلی که بدون نیاز به امکانات است یک فرصت است و یا نمازخانه اگر نداریم ،می توانیم فرشی را در محوطه مدرسه جهت اقامه نماز دانش آموزان آماده کنیم واز داشته هایمان بهترین استفاده راانجام دهیم .

فیضی به توانمندی مدیران و معاونان اشاره کرده و خواستار این موضوع شدند که ما نیروهای توانمند می خواهیم.از رکود و خستگی و خمودگی بیرون بیایید و به دنبال بهبود کارها باشید،اهل برنامه باشید و با برنامه حرکت کرده از تمام توان مشارکتی اولیا ،دانش آموز و همکاران بهره کافی و وافی ببرید.

 

  کد مطلب: 6724  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar