امروز  سه شنبه,۱ اسفند ۱۳۹۶
جشن بزرگ انقلاب اسلامی در ماهنشان برگزارشد/رونمایی از شناسنامه شهدای ماهنشان+تصاویر
۱۵ بهمن ۱۳۹۶
. نظر . نظر

جشن انقلاب در سالن شهید آوینی شهرستان ماه نشان با حضور امام جمعه دندی، فرماندار، مسئولین و کارکنان ادارت و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

به گزارش شمیم ماهنشان ، نوری فرماندار شهرستان ماه نشان در این مراسم با تبریک دهه مبارک فجر گفت: ما امنیت و آرامش کنونی را مدیون و مرهون و از خود گذشتگی های شهدای انقلاب اسلامی هستیم.
وی به دستآوردهای بعد از انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود : قبل از انقلاب روستاهای ما از نعمت گاز بی بهره بودند اما به برکت انقلاب اسلامی اثر روستاهای شهرستان از این نعمت برخوردارند.

فرماندار شهرستان ماهنشان  به راه های مواصلاتی شهرستان اشاره کرد و گفت: حدود ۵۰۰ کیلومتر از راه های روستایی شهرستان از راه ارتباطی مناسبی برخوردارند.
نوری در ادامه اظهار داشت: به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران در شهرستان ماه نشان تمامی روستاها برق رسانی شده است، تعداد مدارس به بیش از ۱۶۷ مدرسه رسیده و سه واحد دانشگاهی نیز در سطح شهرستان مستقر شده، اجرای طرح هادی در ۴۱ روستا به اتمام رسیده ، تعداد مراکز بهداشتی و درمانی که قبل از انقلاب فقط ۵ عدد در شهرستان بود اما اکنون به ۵۳ عدد افزایش یافته، حدود چهار هزار تسهیلات مقاوم سازی روستایی و حدود چهارهزار و پانصد سند منازل مسکونی روستایی اعطا شده و بیش از ۶۰۰ استخر پرورش ماهی و ۱۴ مورد اماکن ورزشی و بسیاری از اقدامات دیگر که درراستای رضایت و رفاه حال مردم انجام شده و ادامه دار خواهد بود.

در پایان این مراسم از شناسنامه شهدا رونمایی و از خانواده های معظم و معزز شهدا و برترین های عرصه های مختلف با اهدای لوح و هدایا قدردانی شد.


  کد مطلب: 35403  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar