امروز  شنبه,۲۸ بهمن ۱۳۹۶
بیش از ۵۰برنامه درسپاه ناحیه ماهنشان درهفته دفاع مقدس برگزارمی شود
۲۶ شهریور ۱۳۹۳
. نظر . نظر
برزگر فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان امروز درگفتگو با خبرنگاراوج بیداری با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس افزود: همزمان با هفته دفاع مقدس برنامه‌های مختلفی ...

فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان گفت: بیش از ۵۰برنامه درسطح پایگاههای مقاومت بسیج سپاه ناحیه ماهنشان درهفته دفاع مقدس برگزارمی شود.

برزگر فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان امروز درگفتگو با خبرنگاراوج بیداری با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس افزود: همزمان با هفته دفاع مقدس برنامه‌های مختلفی در سطح شهرستان ماهنشان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تلاش می‌شود برنامه‌های هفته دفاع مقدس سال‌جاری پررنگ‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود، اظهارکرد: هفته دفاع مقدس فرصتی برای نشان دادن ایثار و ازخودگذشتگی رزمندگان  وشهدا در جنگ تحمیلی است.

فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان با اشاره به اینکه دفاع مقدس از ویژگی‌های بارزی نسبت به دیگر جنگ‌ها برخوردار است، اضافه کرد : در این جنگ همه ابرقدرت‌های وقت غرب و شرق و کشورهای اروپایی و غربی از رژیم صدام حمایت می‌کردند.

این مسئول با بیان اینکه در آن دوران انقلاب اسلامی ایران به عنوان یک انقلاب نوپا محسوب می‌شد، گفت: با توجه به نوپا بودن انقلاب دشمنان با خیال خام خود تصور می‌کردند بر نظام جمهوری اسلامی ایران پیروز می‌شوند.

برزگر خاطر نشان کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت ملت آگاه و همیشه در صحنه، رهبری فرزانه، رزمندگان و بسیجیان پس از هشت سال مقاومت و ایستادگی پیروز جنگ نابرابر شدند.

وی با اشاره به اینکه جنگ هشت ساله از سوی دشمنان بر کشورمان تحمیل شد، گفت: امروز پس از گذشت‌ها سال‌ها فرهنگ و ارزش‌های دفاع مقدس باید به نسل جوان منتقل شود.

فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان انتقال فرهنگ دفاع مقدس را نشان از حمایت مردم از نظام و ولایت فقیه دانست و یادآور شد: مسئولان و مردم باید در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان دست در دست هم دهند.

این مسئول با تاکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران امروز به برکت خون شهدا در دنیا با اقتدار می‌درخشد، افزود: نسل جوان امروز باید قدردان خون پاک شهدای دفاع مقدس باشند.

برزگر درپایان به مهمترین برنامه های اجرایی درهفته دفاع مقدس اشاره کردوگفت: افتتاح پروژه هایی ازجمله غسالخانه ، سوله های صالحین ، برگزاری یادواره شهدا ، همایش تعظیم شعار سال ، تجلیل از رزمندگان ، دیدار با ائمه جمعه ، اختتامه طرح هجرت ، میقات صالحین وحضور بسیجیان به صورت گسترده درنماز جمعه ، دیدار با خانواده های شهدا ورزمندگان وایثارگران ، غبارروبی مزارشهدای شهرستان وشهدای گمنام از برنامه های اجرایی درهفته دفاع مقدس می باشد.

انتهای خبر/

  کد مطلب: 7849  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar