امروز  دوشنبه,۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
بکارگیری نیروهای غیر بومی در ماهنشان جوانان بومی را وادار به مهاجرت کرده است
۱۸ شهریور ۱۳۹۳
. نظر . نظر
حسين فرامرزلو  ظهر دوشنبه  در ديدار اعضاي شوراي اسلامي استان زنجان با مجمع  نمايندگان استان زنجان مجلس شوراي اسلامي افزود:  متاسفانه علي رغم اينكه 40 ...

نماینده شهرستان ماهنشان در شورای اسلامی استان زنجان با بیان اینکه جوانان ماهنشانی برای کار به تهران و شهرهای بزرگ مهاجرت می کنند، گفت: نیروهای غیر بومی در شهرستان ماهنشان تهدیدی برای اشتغال منطقه محسوب می شود و جوانان منطقه محروم ماهنشان به شهرهای دیگر مهاجرت می کنند.حسین فرامرزلو  ظهر دوشنبه  در دیدار اعضای شورای اسلامی استان زنجان با مجمع  نمایندگان استان زنجان مجلس شورای اسلامی افزود:  متاسفانه علی رغم اینکه ۴۰ سال از بهره برداری معدن انگوران  گذشته هنوز عواید آن به سایر استان ها سرازیر می شود.

وی ادامه داد: با روی کار آمدن آقای انصاری به عنوان استاندار زنجان شنیده ها حاکی از وعده های مساعد نسبت به  تخصیص بخش از عواید معدن انگوران به استان زنجان و شهرستان ماهنشان است که امیدواریم محقق شود.

فرامرزلو با اشاره به محرومیت شهرستان ماهنشان تصریح کرد: سالانه ۷۰۰ هزار تن موا معدنی از  انگوران برداشت می شود اگر فقط بخشی از عواید دولتی  حاصل از آن  به  این شهرستان تخصیص یابد چهره شهرستان دگرگون خواهد شد.

فرامرزلو با بیان این پرسش که ” آیا سایر استان ها نیز اجازه می دهند عواید معادنشان در جیب مردم ما وارد شود؟ “، متذکر شد: پرداخت عواید معدن انگوران  به سایر استان ها موجب بی اعتمادی مردم این منطقه شده است.

این عضو شورای اسلامی استان زنجان تاکید کرد: باید قوانین معادن  به درستی اجرا شود.

فرامرزلو با اشاره به بکارگیری نیروهای غیر بومی در شرکت های فعال در شهرستان ماهنشان گفت: حضور مدیران و کارکنان غیر بومی در شرکت های سرب و روی  شهرستان ماهنشان آسیب جدی  در حوزه اشتغالزایی  محسوب می شود.

وی همچنین بر لزوم گازرسانی شهرک صنعتی انگوران تاکید کرد.

  کد مطلب: 7669  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar