امروز  دوشنبه,۲۸ اسفند ۱۳۹۶
برای مقابله با آسیب های اجتماعی، انجام برنامه های فرهنگی به طور مستمر نتیجه بخش است
۲۱ اسفند ۱۳۹۶
. نظر . نظر

فرماندار شهرستان ماهنشان گفت: برای مقابله با آسیب های اجتماعی، انجام برنامه های فرهنگی به طور مستمر نتیجه بخش است.

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با حضور نوری فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین و روسای ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

فرماندار شهرستان ضمن تاکید بر لزوم پیشگیری از آسیب های اجتماعی گفت: مقابله کردن با معتادین و پخش کنندگان مواد مخدر برای مبارزه با مواد مخدر که مهمترین مولفه های آسیب های اجتماعی است ،کافی نیست و ضروری است تا در کنار این امر کارهای فرهنگی پیشگیرانه نیز به طور مستمر انجام شود.

نوری بر لزوم مستمر بودن برنامه های فرهنگی تاکید کرد و اظهارداشت: آموزش ها باید از سنین پائین شروع شوند تا تاثیرگذاری بیشری داشته باشند و اجرای اقدامات فرهنگی نیز باید به گونه ای برنامه ریزی شود تا مفید واقع شوند.

وی با اشاره به کمپ ترک اعتیاد موجود در شهرستان افزود: ضروری است تا این مرکز به مکانی مناسب و خارج از محدوده شهرک صنعتی انتقال یابد. وی خواستار امکان سنجی برای احداث مرکز ترک اعتیاد در بخش انگوران نیز شد.

فرماندار شهرستان ماهنشان گفت: ایجاد اشتغال برای افراد بهبود یافته یکی از مهمترین اقداماتی می باشد که برای بازگشت این افراد به آغوش جامعه انجام دادکه خوشبختانه در این زمینه در شهرستان ماه نشان اقدامات خوبی انجام گرفته است و یکی از مهمترین این اقدامات تشکیل تعاونی پاک اندیشان ماهنشان است.

نوری با تاکید بر جدی گرفتن هر چه بیشتر ورزش های همگانی اظهار داشت: با بیشتر شدن سرانه ورزشی و ترویج روحیه ورزشکاری در بین مردم باعث کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه خواهد شد.

انتهای پیام/

  کد مطلب: 35725  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar