امروز  سه شنبه,۱ اسفند ۱۳۹۶
ایدوئولوژی و شعار امام راحل، دو تفکر جهان گشایی و جهان خواری را به چالش کشید
۲۱ بهمن ۱۳۹۶
. نظر . نظر

کارشناس علوم سیاسی گفت: ایدوئولوژی و شعار امام راحل(ره) با بیان نه شرقی نه غربی یعنی مردود خواندن دو تفکر جهان گشایی و جهان خواری توسط دو بلوک و معرفی اسلام ناب حاکمان کاخ سفید وکرملین را به وحشت انداخته و به چالش کشید.

حجت الاسلام علی پناهی با تبیین و تشریح انقلاب اسلامی در ابهاد وسیعتر در گفت و گو با خبرنگار شمیم ماهنشان، اظهارداشت: این انقلاب بدون تردید و به یقین برگ زرین و یکی از حوادث بی بدیل و بی نظیر در طول تاریخ ایران بلکه جهان بود.

وی افزود:  این انقلاب با واژه حساس و مهم ولایت فقیه و رهبری کلید خورد و تاکید بنیانگذار این انقلاب اسلامی حضرت امام راحل (ره) مبنی بر محوریت تربیت قرآنی، تحکیم بنیاد خانواده و منزلت زن مسلمان و عزت انسان، وحدت مومنین و آحاد مردم بود.

کارشناس مسائل سیاسی گفت: دستاوردهای انقلاب در ابعاد سیاسی در داخل کشور استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و اقتدار ملی بود و در خارج از مرزها شعار نه شرقی نه غربی یعنی عدم اعتماد و اطمینان به دیگران و باور داشتن به نیروهای جوان و انقلابی کشور عزیز ایران اسلامی بود.

حجت الاسلام پناهی اظهار داشت: مثل ۸سال دفاع مقدس، شهدای مدافعین حرم و دانشمندان هسته ای در ابعاد زمانی این انقلاب به وقوع پیوست که جهان از دو شاکله بی مهار و بی قانون یعنی بلوک شرق و بلوک غرب در رنج وعذاب بود. رقابت و کشمکش این دو ابر قدرت موجب لطمه و زیان امنیتی و سیاسی و اقتصادی برای دیگران بود.

وی افزود: درآن دوران خفگان از فساد و قدرت، ایجاد و تاسیس یک انقلاب بزرگ سیاسی با تکیه بر اعتقادات به دست مبارک یک مرجع عالی قدر جهان اسلام رعب و وحشت در اندام قدرتهای بزرگ و بلوک سرمایه داری لیبرالیسم و چپ گرای افراطی کمونیسم انداخت.

کارشناس مسائل علوم سیاسی گفت:  مصیبت جنگ جهانی اول و بدبختی های بعد از آن دوران منجر به ایجاد و تاسیس سازمان ملل به نفع بلوک شرق و غرب و امپراطوری شرق و غرب و به ضرر سایر کشورها یعنی کشورهای جهان سومی وکمتر توسعه یافته شد.

حجت الاسلام پناهی اظهارداشت: ایدوئولوژی و شعار امام راحل(ره) با بیان نه شرقی نه غربی یعنی مردود خواندن دو تفکر جهان گشایی و جهان خواری توسط دو بلوک و معرفی اسلام ناب حاکمان کاخ سفید وکرملین را به وحشت انداخته و به چالش کشید.

وی افزود:  دو نظام های مختلف سیاسی یعنی ماتریالیسم (اصالت ماده )ولیبرالیسم (اصالت فرد)به زباله دان تاریخ سپرده شد و نظریه سومی که برای بشر ناشناخته بود یعنی نظام جهان بینی سیاسی الهی و توحیدی مدل جدیدی بود که توسط نظریه پرداز بی نظیر اسلامی و متفکر قرن ارائه و عملیاتی شد و این تز و مدل بشریت وجهان را از فساد و منجلاب گناه نجات داد و به افق روشنی که مملو از نور برگرفته از عصمت انبیاء الهی و معصومین علیهم السلام بود به بار نشست.

کارشناس مسائل علوم سیاسی گفت: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران در این کشور از اسلام جزء اسم خالی  چیزی باقی نمانده بود و رژیم فساد و منحوس پهلوی مسلمانان را به اوج ذلت کشیده بوده اند و ملت را وابسته و نوکر غرب و آمریکا کرده بودند و این شخص پلید جزء شرارت، فساد، قماربازی، مافیای مواد مخدر، زن بارگی و عیاشی چیز دیگر در کارنامه ی سیاهش نبود تا سرانجام با دستان مردم ولایی و انقلابی به محوریت رهبر فرزانه و بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، به بدترین وضع ممکن به زباله دان تاریخ پیوست و در هزاران کیلومتر دورتر از این سرزمین عزیز مدفون شد.

حجت الاسلام پناهی اظهارداشت: ایده نهضت بیداری و عدالت اجتماعی که برگرفته از تفکر اسلامی است منجربه، برهم زدن جریان و معادلات لیبرال دموکراسی و تفکر سکولارغرب شد.

وی افزود: این انقلاب با الگو گرفتن از انقلاب صدر اسلام توسط رسول مکرم اسلام و نظام های الهی علوی و فاطمی مسئولیت و وظایف خود را با محوریت خدمت به بشر و حمایت مظلومین جهان و مقابله با استکبار جهانی و عدالت در خدمات برای مردم شروع کرد و قانون اساسی با محوریت آیات و روایت که در تقسیم قدرت و شرح وظایف همه نهادها و مسئولین در ساختار نظام جمهوری اسلامی تدوین و تصویب شد.

کارشناس علوم سیاسی گفت: خدمت در این انقلاب سرلوحه مسئولین نظام می باشد وکم کاری ،عملکرد ضعیف، انقلابی نبودن، اعتماد به دشمن، دریافت کنندگان حقوق نجومی، اختلاس کنندگان، فتنه گران خلاصه انقلابی و ولایی نبودن در این نظام خیانتی غیرقابل بخشش است که آنها شرمنده  شهدا و مردم و رهبر  می باشند، همانا خدمت در این نظام  برای مردم عبادت و عین ثواب است.     

انتهای پیام/                                                                                                                                                                  

  کد مطلب: 35491  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar