امروز  شنبه,۲۸ بهمن ۱۳۹۶
اقتدار پلیس،تحکیم مبانی ارزشی نظام را در پی دارد
۲۰ مهر ۱۳۹۶
. نظر . نظر

فرمانده انتظامی شهرستان ماهنشان گفت : پلیس باید در همه مولفه ها از جمله ناهنجاریهای اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و…اقتدار داشته تا در برای تحکیم مبانی ارزشی نظام موفق باشد .

 

«هادی نوروزی» در نشست خبری با خبرنگار شمیم ماهنشان و خبرنگار صداو سیما در این شهر، گفت : نیروی انتظامی با تمام امکانات سعی در تامین امنیت مردم دارد و موفقیت های خود را مرهون همکاریهای مردم و اصحاب رسانه است.

وی افزود : شعار امسال هفته ناجا٫ پلیس برای امنیت و امنیت برای همه٬ نامگذاری شده است .

فرمانده انتظامی شهرستان ماهنشان با اشاره به انجام ۵۸ برنامه متنوع در هفته نیروی انتظامی در شهرستان ماهنشان گفت : پلیس به تناوب هرجا که احساس کرده تاثیر گذار است ورود پیدا کرده و خوشبختانه تاثیرات این حضور پلیس در آمار عملکردها به وضوح قابل مشاهده است .

فرمانده انتظامی شهرستان ماهنشان گفت: ما در شش ماهه اول سال جاری ۳۳ درصد کاهش جرائم از جمله سرقت خانه های مسکونی، خودرو، موتورسیکلت و…را در شهرستان ماهنشان داشتیم .

نوروزی اظهارداشت: در سال جاری ۳۷درصد افزایش تقدیر و ۴۷ درصد نیز کاهش انتقاد در تماس تلفنی با ۱۹۷ و حضوری داشتیم که ۸۰ درصد منجر به انجام عملیات موفقیت آمیز شده است.

وی به کشف و ضبط کالا قاچاق و مواد مخدر در شش ماهه گذشته اشاره کرد و  افزود: کشفیات کالای قاچاق در این شهرستان با شش درصد افزایش و کشف و ضبط مواد مخدر نیز ۱۱۸ درصد افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی شهرستان ماهنشان گفت:  ۶۴۰ پرونده قضایی به دادسرای های استان ارجاع داده شده است و همکاران ما توانستند ۱۳۵ مورد را در محل به صلح سازش دعوت کنند.

نوروزی به تصادفات برون شهری و درون شهری نیز اشاره کرد و‌ اظهار داشت: خوشبختانه ۳۳ درصد کاهش فوتی در محورهای موصلاتی داشتیم و در مورد جرائم راهنمایی و رانندگی هم ۳۰ درصد نسبت به سالهای گذشته افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه امنیت میسر نخواهد شد مگر در سایه ارتباط مردم با پلیس، پارامترهای موفقیت این نیرو را در ارتباط مستقیم و موثر مردم با فوریتهای پلیسی ۱۱۰ و هماهنگی و تعامل مسئولین شهرستان با نیروی انتظامی دانست.

فرمانده انتظامی شهرستان ماهنشان گفت: ایجاد امنیت، ترافیک روان و خدمات مناسب برای مردم نتیجه این اقدامات است .

نوروزی از مردم خواست ارتباط خود را با پلیس مستحکم تر کنند.

وی در پایان از تمامی مردم، ادارات و نهادها شهرستان که همکاری خوبی با پلیس دارند و با نصب بنر،ارسال پیام و حضور در مراسمات هفته ناجا تقدیر و قدانی کرد.

انتهای پیام/

  کد مطلب: 33821  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar