امروز  سه شنبه,۱ اسفند ۱۳۹۶
اعطای مجوز به آلبوم خواننده زن نوعی قبح زدایی است/پیگیر موضوع هستیم
۱۲ بهمن ۱۳۹۳
. نظر . نظر
به گزارش اوج بیداری به نقل ازشبکه اطلاع رسانی راه دانا ، نصر الله پژمان فر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ...

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: باعث تاسف است که یک روز شوی لباس برگزار می شود،یک روز کنسرت زنانه برگزار می شود و حالا هم مجوز انتشار به یک خواننده زن اعطا می شود، این موارد با آن چیزی که ما در قانون اساسی داریم مغایرت دارد.

به گزارش اوج بیداری به نقل ازشبکه اطلاع رسانی راه دانا ، نصر الله پژمان فر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر شبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص اقدام عجیب وزارت ارشاد ومجوز دادن به یک خواننده زن اظهار داشت: به نظر می رسد یک قبح زدایی در کشور صورت گرفته است آن هم به دست متولیان فرهنگی که این کار جای تاسف دارد.

 

وی افزود: جالب است روزنامه هایی مجوز می گیرند که اتفاقا نزدیک به دولت هم هستند و پیگیر سیاستهای دولت هستند می آیند هجمه می کنند و با ادبیات های مختلف ارزش ها را زیر سوال می برند.

 

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: آقایان می آیند به زنان مجوز خوانندگی می دهند که باید گفت این مجوزخلاف است و این موضوع حتما واکنش های شدیدی را هم بین علما و مردم ایجاد می کند.

 

پژمان فر تصریح کرد: بنده فکر می کنم یک جریانی پشت این قضیه  وجود دارد تا بتوانند برخی از مسائل را پیش ببرند و فضای جامعه را ملتهب کنند، ما انتظار داریم که وزارت ارشاد در مقابل این قضیه ایستادگی کند.

 

وی تصریح کرد: باعث تاسف است که یک روز شوی لباس برگزار می شود،یک روز کنسرت زنانه برگزار می شود و حالا هم مجوز انتشار به یک خواننده زن اعطا می شود، این موارد با آن چیزی که ما در قانون داریم مغایرت دارد.

 

پژمان فر در پایان تاکید کرد: قطعا این قضیه در کمیسیون پیگیری خواهد شد تا درباره آن تصمیم گیری شود.

انتهای پیام/م

  کد مطلب: 12433  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar