امروز  دوشنبه,۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
اسلام_سیاسی، پشتوانه تأمین همه ابعاد اسلام ناب محمدی است /نوچه‌های داخلی غرب، نشخوارکنندگان سکولاریزم غربی هستند+تصاویر
۲۴ اسفند ۱۳۹۶
. نظر . نظر

استادیار حلقات صالحین شهرستان ماهنشان گفت: اسلام_سیاسی، پشتوانه تأمین همه ابعاد اسلام ناب محمدی است و انقلاب اسلامی و رهبری آن، نقطه عطف تاریخ اسلام_سیاسی است.

به گزارش شمیم ماهنشان،نشست بصیرتی حلقه های صالحین بسیج خواهران به همت حوزه شهیده فرهانیان دندی با حضور و سخنرانی امام جمعه شهرستان ماهنشان حجت الاسلام زاهدی پور و فرمانده سپاه ناحیه سرگرد برزگر به صورت پرشور برگزار شد.

امام جمعه ماهنشان: بالاترین و بی‌بدیل ترین شاخصه انقلاب اسلامی ایران، احیای اسلام ـسیاسی است.

حجت الاسلام زاهدی‌پور در نشست بصیرتی و روشنگری سرگروه‌ها و مربیان حلقات صالحین بخش انگوران با تبیین شاخصه‌های انقلاب اسلامی، احیای اسلام سیاسی را از شاخصه‌های انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: آموزه‌های دینی، ترویج و حاکمیت اسلام را در گرو داشتن قدرت دانسته اند و آن چه این هدف را محقق می‌سازد، سیاسی بودن اسلام است.

وی افزود: سیره پیامبر اکرم (ص) و امیرمؤمنان علی (ع) و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بر می‌آید، تأکید بر سیاسی بودن اسلام و حتی مقدم بودن آن در عرصه عمل است، چرا که تحقق اهداف عظیم عبادی، در گرو اسلام سیاسی است.

استادیار حلقات صالحین شهرستان ماهنشان تأکید کرد: دشمنان غربی، شرقی، داخلی و خارجی نیز نیز بر اهمیت اسلام سیاسی آگاهی داشته و در طول تاریخ تلاش در جلوگیری از ترویج آن داشته و برخی دوستان نیز جاهلانه آب بر آسیاب آن‌ها ریخته‌اند.

حجت الاسلامزاهدی پور اظهار داشت: در یک کلام باید‌ گفت، اسلام بدون ولایت اسلام بدلی و قلابی است؛ و آن چه در صحیفه اتفاق افتاد، کنار گذاشتن اسلام ناب و حقیقی بود که البته به ظاهر حضرت علی (ع) کنار گذاشته شد.
مؤسس حوزه علمیه زینب کبری (س) با اشاره به جایگاه بی بدیل حوزه های علمیه در دفاع از اسلام سیاسی، و بنیانگذاری انقلاب اسلامی،  ثبت نام و حضور در حوزه‌های علمیه در مسلک طلبگی را افتخار بزرگ اعتقاد، سیاسی و اجتماعی ارزیابی کرده و حوزه علمیه زینب کبری (س) ماهنشان را یکی از سرمایه‌های مهم اعتقادی، سیاسی و اجتماعی برای شهرستان ماهنشان، اعم از بخش ماهنشان و انگوران ارزیابی کرد.

استادیار حلقات صالحین شهرستان ماهنشان در پایان بیانات خود، خواهران مؤمن و متعهد را برای ثبت نام در حوزه‌های علمیه را تشویق کرد.

انتهای پیام/

  کد مطلب: 35750  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar