امروز  دوشنبه,۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
استفاده از تجربیات وراهنمایی های جانبازان درپیشبرداهداف جامعه
۱۳ خرداد ۱۳۹۳
. نظر . نظر
«مجتبی برزگر» فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان درگفتگوبا خبرنگاراوج بیداری افزود: جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس شهیدان زنده انقلاب هستند. وی با بیان اینکه جانبازان و ...

فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان گفت: مردم و مسئولان باید از تجربیات و راهنمایی‌های جانبازان به نحو احسن استفاده کنند. «مجتبی برزگر» فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان درگفتگوبا خبرنگاراوج بیداری افزود: جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس شهیدان زنده انقلاب هستند.

وی با بیان اینکه جانبازان و پاسداران از امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) الگوگیری کرده و در دفاع مقدس حاضر شدند، افزود: جانبازان در راه نظام و انقلاب از بزرگ‌ترین داشته خود گذشتند.

فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان، جانبازان را چشم و چراغ نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: باید از تجربیات و راهنمایی‌های جانبازان به نحو احسن استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه جانبازان در دنیا هیچ چیزی را برای خود نمی‌خواهند، ادامه داد: همه اقدامات و فداکاری‌های جانبازان به نفع نظام و انقلاب است.

برزگر با اشاره به اینکه به مناسبت روز پاسدار و روز جانباز برنامه‌های مختلفی در سطح سپاه ناحیه ماهنشان برگزار می‌شود، تصریح کرد: به مناسبت این روز از پاسداران و جانبازان نمونه شهرستان تقدیر می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اردوی بصیرتی برای پاسداران و خانواده‌های آن‌ها برگزار شده است، متذکر شد: مسئولان شهرستان به همین مناسبت با پاسداران و جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس دیدار می‌کنند.

  کد مطلب: 5489  

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اخبار ماهنشان
اوقات شرعی ماهنشان dana yatimkhane006 nashrkhabar nashrkhabar nashrkhabar